Cały świat krzyczy STAR WARS! I tak na 8 sposobów.

Do światowej premiery już zaledwie kilka dni! Oto kilka marek, które w szczególny sposób postanowiły zinterpretować to nadchodzące wydarzenie.
Zdaję sobie sprawę, że są tu ludzie, którzy nie mają wkręty w te całe Gwiezdne Wojny. Podobno są i tacy, którzy ani jednej części nie oglądali. No coż... oczywiście szanujemy ich. Tak czy inaczej jest też ogromna liczba ludzi, którzy już dawno zakupili bilet na premirę i tak bardzo nie mogą się doczekać, że sprawdzają kilka razy dziennie, czy już przypadkiem nie jest 18 grudnia. To w Polsce. Na świecie mają łatwiej, tylko czekać do 10 muszą. Sam między stronami kalendarza, postanowiłem przewertować kilka internetowych, by posprawdzać co światowe marki przygotowały w tym roku z racji Przebudzenia Mocy. Wybrałem 8, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę.


___________________________


1. Nixon

Zaczynam od tej marki nie bez powodu. Kolekcja ich rzeczy nawiązujących do kultowego filmu jest spora, ale największym sztosem jest plecak A-10 Boba Fett. Reszta rzeczy w postaci zegarków, pasków, czy portfeli także świetna. Ale moc jest zdecydowanie z tym plecakiem.___________________________


2. LRG

Z kolei LRG przygotowało chyba najobszerniejszą kolekcję ze wszystkich. Wśród produktów znajdziemy bluzy, koszulki, czapkę, longsleeve, polówki oraz skarpety. Wszystko odpowiednio ozdobione najważniejszymi postacami oraz cytatami z filmu. Pokaźny zbiór sztosów.


___________________________

3. Stance

Stance także zrobił całą kolekcję, tyle że skarpet. Jest w czym wybierać, bo na skarpetach pojawiło się aż 12 postaci z filmu. 


___________________________

4. Pendleton

Może ten produkt nie należy do tych ubraniowych, ale kto powiedział że koca na siebie narzucić się nie da? Tym bardziej takiego. Amerykańska marka Pendleton także nie pozostała obojętna nadchodzącej premierze filmu i wypuściła serię koców, w których temat Gwiezdnych Wojen miesza się z charakterystycznymi dla marki, indiańskimi motywami. Niech koc będzie z Tobą!
___________________________

5. adidas


Jak inne marki butowe raczej przespały temat w tym roku, adidas przebudził się już kilka miesięcy temu, serwując co jakiś czas nowe modele butów nawiącujących do Gwiezdnych Wojen. Swojego galaktycznego klimatu doczekały się takie buty jak popularny ZX Flux, klasyczny Superstar oraz Tubular. Te ostatnie w opcji Storm Troopera są po prostu mistrzowskie. Co więcej masz możliwość zrobić sobie custom modelu ZX Flux na stronie adidasa.

___________________________

6. Champion x BEAMS

Japoński sklep BEAMS i Champion podeszli do tematu spokojniej. Mini kolekcja składa się z bluz, na których pojawiają się głównie nadruki. Prosta, estetyczna rzecz. Ale w połączeniu z jakością jaką oferuje Champion, moc to mało powiedziane.
___________________________

7. Porter


Japoński Porter za to postarał się o akcesoria. Torby, portfele czy kosmetyczki, pojawiły się w dwóch warianatach kolorystycznych. Jedna mocno kolorowa. Druga zdecydowanie bardziej reprezentująca ciemną stronę mocy. 
___________________________

8. NEW ERA


Na sam koniec zostawiłem najbardziej freakowy temat. New Era... hm... sam może był tego nie założył, no ale do odważnych świat należy. A jeśli jesteś prawdziwym "psycho" na punkcie Gwiezdnych Wojen to masz tu zestaw czapek, który zamyka grę i moją listę..zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza