Adidas robi buty dla dwóch blogów.

Dla blogów. Nie bogów i nie blogerów.


Obok Complex, Hypebeast i Highsnobiety to chyba najczęściej czytane strony na temat streetwearu na świecie. I jak Complex to ogromna machina, w której moda to zaledwie jeden z elementów, tak Hypebeast i Highsnobiety to nic innego jak blogi, które urosły w swoich rozmiarach do rangi portali. Lecz jeśli chodzi o system funcjonowania blogami nadal są. Z racji, że zarówno pierwszy jak i drugi obchodzi obecnie swoje 10 urodziny, trzeba by było taką okrągłą rocznicę jakoś uczcić. Wśród różnych ciekawych projektów, znalazła się także współpraca z adidasem. Zarówno Hypbeast, jak i Highsnobiety doczekały się swoich interpretacji bardzo mocnego modelu UltraBoost.Minęła chwila od momentu kiedy Hypebeast zapodał pierwszą zajawkę, do kompletnego opisu. Najbardziej widocznym elementem, a raczej brakiem, jest pozbawienie buta klasycznej osłony na cholewce. Dzięki temu zabiegowi, but wygląda jeszcze prościej. Dolna część podeszwy wykorzystuje technologię Continental i jest w tym samym kolorze co midsole. Dodatkowo but ten posiada czip NFC, który po zeskanowaniu telefonem, przenosi nas do specjalnej strony, gdzie publikowane są ekskluzywne informacje, niedostępne na normalnej stronie Hypebast. A taki o futurystyczny smaczek i butach, które same w sobie wybiegają mocno w przyszłość. But dostępny będzie od 12 grudnia w sklepie raffle, oraz w nielicznych sklepach na całym świecie, od 18 grudnia.

Więcej informacji znajdziesz na www.hypebeast.com

______________________

Drugi projekt to bardziej wyciek niż oficjalne info. Tutaj wiemy tylko tyle, że but jest szary i jedna z taśm na języku ma tkane logo bloga. Więcej pewnie dowiemy się niebawem z www.highsnobiety.com

Czekanko na to aż pojawią się oficjalne zdjęcia do Highsnobiety. Ale patrząc na bazę jaką wykorzystano w dwóch projektach, sztos jest nienikniony.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza