Yes sir! Zaprojektowałem koszulę.

Według własnych rozkazów.
Jakiś czas temu zacząłem częściej szkicować projekty, odwiedzać sklepy z tkaninami i odwiedzać krawcową. Pierwszym projektem były spodnie, które z założenia mają zaspokoić wiele opcji. Klasyczna, zwężana nogawka z gumką i stoperem na końcu, w ciągu chwili może zamienić chinosy w sneakerpantsy, dzięki którym możesz wyeksponować świeże kicksy. O projekcie przeczytasz tu:

http://www.zulukuki.com/2015/09/stworzyem-spodnie-bys-mog-sciagac.html

Czas na drugi projekt. Tym razem koszulę.
Koszula, którą zaprojektowałem to połączenie klasycznego, ponadczasowego produktu, z technicznymi rozwiązaniami. Koszula jako produkt sam w sobie, jest dla mnie czymś bardzo uniwersalnym. Może się kojarzyć z elegancją, luźnym miejskim stylem, jak i pracą (chociażby drwala). Uwielbiam koszule. Najbardziej takie proste. Dlatego też zaprojektowałem taką bez kieszeni na wysokości klatki piesiowej. Gładką i czystą, wbogaconą o dodatkowe przeszycia, dla lepszego układania się. Materiał wykorzystany do jej uszycia to płótno z charakterystycznym wzorem kamuflażu. Mocny i gruby canvas, podszyty w mankietach, kołnierzyku i u dołu koszuli, dodatkowym materiałem. Tym samym, z którego powstały spodnie. Najbardziej charakterystycznym elementem jest zastąpienie klasycznego guzikowego zapinania koszuli, technicznym zamkiem błyskawicznym. I to jest to!


I tak o. Nie pozostaje mi nic innego, jak zapewnić Cię, że kolejne projekty już się tworzą. To dla mnie niesamowita przyjemność, realizować takie pomysły od początku do końca, eksperymentując z formą i materiałem. Koszulę nazwę sobie "nomad shirt", a co!

Sprawdź resztę zdjęć koszuli w połączeniu z zulu pants. Foty wykonał Michał502

outfit:
czapka - Daily Paper - link
okulary - Komono - link
koszula - nomad shirt by zulu kuki
spodnie - zulu pants by zulu kuki
brelok - Belay Custom by Social Animalz
buty - Nike

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza