VANS organizuje warsztaty w Poznaniu!

 

I chyba sobie tam podskoczę.

Kurde, zawsze chciałem spróbować swoich sił w sitodruku. Tak o dla zajawki oraz poznania tajników nanoszenia grafik na obiekty. I jak ilość projektów ostatnio przyćmiła te zainteresowania, Vans jakby wyczuł, czego mi teraz potrzeba. Może Tobie też! 
Przez najbliższe dwa weekendy, będzie można spróbować swoich sił drukarskich w trakcie eventów Vans D.I.Y. - Warsztaty sitodruku.
Poniżej oficjalne info:

Od wielu lat marka Vans wspiera idee i działania kultury D.I.Y. (do it yourself). Prowadzi różnego rodzaju warsztaty i wspiera ludzi, którzy cały czas tworzą ręcznie swoje prace.
Tę ideę przenosimy do naszych sklepów, by dać wam możliwość wzięcia udziału w darmowych warsztatach artystycznych, poczuć zapach farby i zrobić własnoręcznie coś wyjątkowego.
Nasze warsztaty związane są z techniką drukarską, jaką jest sitodruk. Druk ten polega na nanoszeniu wzorów przy użyciu specjalnej siatki, przez którą odpowiednią raklą (przecierakiem) przetłaczamy farbę na materiał docelowy. W naszym wypadku tym materiałem będą specjalne uszyte dla Was, wytrzymałe i modne torby materiałowe. Wykonane z grubego materiału doskonale nadadzą się na miasto czy na wypad ze znajomymi.
Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach, przyjdź do sklepu, wybierz spośród grafik te, które najbardziej pasują do Twojego stylu i nadrukuj je własnoręcznie na torbie.
Warsztaty poprowadzi artysta SC Szyman, który pomoże Wam i odpowie na wszelkie pytania dotyczące sitodruku. 
Na pierwsze nasze spotkanie zapraszamy do Poznania: widzimy się w najbliższy weekend 7-8 listopada w godzinach 11-19 w sklepie VANS w Galerii Handlowej Malta a także drugie spotkanie także w Poznaniu w weekend 14-15 listopada w galerii CITY CENTER!

Także ten no... w któryś z tych dwóch weekendów chyba się wybiorę do Poznania. Tak o dla zajawki.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza