#OOTD - Friendship (x Ylon)

Ylon, dobre ciuchy i złocista jesień. Czego poza jedzeniem jeszcze potrzeba do szczęścia?Nie będę Wam dziś sadził kwiatków do głowy, na temat tego jak piękną sprawą jest przyjaźń. Komu temat nie obcy, ten pielęgnuje. Komu blog mój nie obcy, ten wie że Ilona w moim życiu chwastem nie jest. A z racji, że się nawet lubimy, postanowiliśmy ponownie wyrwać się na sesję razem. Takie podwójne #OOTD rzekłbym. Call us Y-3 team.
A to dlatego, że to właśnie buty tej marki są wspólnym elementem sesji. Kiedyś już o tym pisałem, że nie lubię podążać za wyznaczonym przez internet stylem, dlatego do Y-3 Qasa High, zamiast spodni w stylu street goth, dobrałem największy jeansowy klasyk, jakim są 501 od Levi's. Do tego biała, sportowa skarpeta z kolaboracji Reebok Classic x Wood WoodKilka dni temu na blogu pisałem o histori holenderskiej marki Daily Paper (link). To właśnie bluza tego brandu, jest jednym z głównych elementów stylizacji. Zachowana w monochromatycznej opcji two-tones, jest czymś z jednej strony klasycznym, z drugiej bardzo świeżym. Poza dwoma kolorami dzianiny, nad ich łączeniem, znajduje się wzorzasty haft, poprowadzony po całości. Do tego wyhaftowane logo marki na piersi. Mega produkt, mega marka. Z racji, że temperatury do najwyższych już nie należą, kurtka jest już trochę przymusowym elementem wyjść z domu. W tym roku, jak i poprzednim, postawiłem na produkt od Backyard Cartel. Czarna parka, którą wybrałem jest ciepła i bardzo porządnie wykonana. W dbałości o detale, obrandowana żakardową metką w okolicach prawej kieszeni, oraz drobnym czarnym haftem na piersi. 
Czapka Warrior, marki SSUR jest dopełnieniem tematycznym, afrykańskiego klimatu bluzy. Kto połączy odpowiednio oba tematy, rozwiąże zagadkę. 

Mimo, że jest jesień i listopad, to na brak słońca narzekać nie możemy. Nadal okulary to praktyczny element, który może nam przypominać o tej cieplejszej części rok, jak i chronić oczy przed słońcem. Ja postawiłem na moje ulubione, czyli Komono "Clement" z specjalnej linii Crafted.
A to jest Ilona.
Ale najlepiej będzie jeśli odwiedzisz jej bloga, by się dowiedzieć więcej o jej stylizacji:

outfit:

snapback - SSUR
okulary - Komono - link
bluza - Daily Paper - link
kurtka - Backyard Cartel - link
spodnie - Levi's
socks - Reebok Claasic x Wood Wood - link
buty - Y-3

Za zdjęcia odpowiedzialny nikt inny jak Michal502.

.zulu kuki


Poniżej Ylon przyłapana na molestowaniu.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza