Odwiedził mnie Percy Nobleman.

Straight Outta UK!


"Masz spoko styl i brodę, więc przybywam" - rzekł, a kilka dni później usłyszałem dzwonek do drzwi.
Percy Nobleman to angielska marka specjalizująca się w produktach do włosów, wąsów oraz brody. Kilka dni temu listonosz przyniósł mi małą paczkę, która przyleciała prosto z UK, bym mógł przetestować produkty od Noblemana. Nie zastanawiałem się długo, odłożyłem inne tego typu produkty na bok i oddałem moją brodę w ręce Percy'ego.
I tak w pierwszej kolejności wleciał szampon do brody, bo twarzy myć trzeba. Bardzo delikatny płyn, który konkretnie nawilża i oczyszcza zarost. Kiedyś miałem to gdzieś i w sumie przez to zgoliłem brodę, bo mi nie służyła. Jednak takie eliksiry mają sens. Do tego zapach nie jest ani za bardzo intensywny ani słodki. Połączenie olejków z limonki i drzewka cedrowego, nadają brodzie odpowiednią dawkę świeżości.
Druga ważna rzecz to olejek. Jak włosów na głowie nigdy nie traktowałem żadnymi substancjami, tak brodę owszem. Lecz nie są to lakiery i inne dziwne rzeczy. Prosty olejek do brody, stworzony tylko i wyłącznie na bazie naturalnych składników, odżywia zarost tak jak trzeba. Do tego ma on neutralny zapach, więc jeśli ktoś stawia tylko na higienę, a nie za bardzo ochotę ma pachnieć lasem, czy czymś innym, to Percy Nobleman robi dobrą robotę.
Oczywiście w zestawie nie mogło zabraknąć małego grzebienia. Co prawda, jeden taki już mam, bo kupiłem niedawno, ale dziś nie o ilościach. Wcześniej takim narzędziem to mogłem się jedynie drapać. Obecnie broda ma nabyła odpowiednich rozmiarów, by taki grzebień nie pozwalał jej żyć swoim życiem. Do tego jest mały i poręczny. Zmieścisz go w kieszeni swoich spodni.I tak o, Percy Nobleman niespodziewanie wtargnął ze swoimi produktami do mojego życia, przekonując mnie, że warto go wpuścić. Szczególnie szampon do brody na dobre zastąpi moje poprzednie wybory.

Percy Nobleman jest dostępny w Polsce, w takich sklepach jak theavenue.pl czy beardman.pl

.zulu kuki

Zdjęcia wykonałem w mojej pracowni. Asystował manekin Dżesika.0 komentarze:

Publikowanie komentarza