Gdy artysta zaprosi do współpracy artystę - Turbokolor x ИАШЕЯ

I to nie byle kto, nie byle kogo!
Nie tak dawno ruszałem do Warszawy, ze względu na kolaborację Turbokolor z legendarnym FTC (link), a tu znów marka przygotowała ciekawy projekt, który wymusił na mnie ponowny zakup bilet PKP. Tym razem to bardzo polski projekt i bardzo street art.’owy. Swanski jako naczelny artysta marki, zaprosił do współpracy Nawera. W wyniku zderzenia ich światów powstał motyw Birch Camo. Inspiracja polską brzozą znalazła swoje przełożenie graficzne na takich produktach jak koszulka, koszula z serii 308, kurtka Freitag, spodnie Trainer oraz skarpetki. Ostatnim elementem kolaboracji jest limitowana winylowa płyta, wyprodukowana przez U Know Me Records. Na płytach zostały wygrawerowane grafiki Nawera. Oczywiste. Do 15 pierwszych winyli, zostanie dołączona dodatkowo grafika, wykonana przez tego same artystę. 


Premiera kolekcji klasycznie odbędzie się w warszawskim Veteranie. W trakcie wydarzenia, będziecie mieć unikalną możliwość podziwiania Nawera w trakcie malowania płótna na żywo. Ponadto przez cały czas dogrywać będą dj’skie sety w wykonaniu Daniela Drumza.
Wydarzenie startuje w najbliższą sobotę (28.11), o godzinie 12. Dla tych, którym miejscówka znana nie jest, podpowiem że sklep znajduje się przy ulicy Moktowskiej 24.
Do zobaczenia na miejscu!

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza