Dzięki nim Twoje zajechane buty mogą ponownie być czyste!

Odwiedź SneakersWash zanim postanowisz wrzucić uwalone kicksy do pralki.Kurde. Kiedyś nie zakładałem, że w temacie butów poza sklepem, szewcem i ewentualnie ziomkiem, który chce kupić/sprzedać, będzie jeszcze jakieś miejsce, w którym but to temat główny. Nie licząc wydarzeń okolicznościowych rzecz jasna. A tu proszę, mamy końcówkę 2015 roku, a wraz z nią takie miejsca jak SneakersWash w Warszawie, gdzie możesz oddać swoje buty w ręce, które je uleczą. Złagodzą skutki noszenia, uśmierzą ból związany z utratą koloru, pęknięciami i innymi schorzeniami, na które but Twój cierpi. A czysty but to... czysty but.
SneakersWash działa nie od dziś, to ja wcześniej mało wiedziałem. Podobno takich miejscówek jest więcej. Nie wiem. Nie wnikam. Nie szukam. Odwiedziłem SneakersWash bo mój znajomy tam pracuje i zaprosił mnie, bym sprawdził temat. Idąc tam zakładałem małą kanciapę z krzesełkiem i półką na buty. Otwieramy drzwi do lokalu na Smolnej 16 i schodzimy po schodkach do dobrze oświetlonego pomieszczenia, w którym znajdują się dwa fotele, komoda, ekspres do kawy, wieszak i ekspozycja Jason Markk’a. To gdzie buty zatem?! A no albo czekają na swoją kolej w jednym pomieszczeniu, albo są myte w drugim, albo czekają na odbiór w trzecim. God damn! To zrobiło na mnie wrażenie. Zaskoczony tym bardziej mocniej, że to nie jakaś tam zajawka na 3-4 pary butów od ziomków. Z tego co się dowiedziałem od ekipy pracującej, w rotacji jest średnio 150 par. What more can I say?

Tydzień później, ponownie odwiedziłem SneakersWash, w trakcie mojej wizyty w Warszawie. Tym razem nie przybyłem z pustymi rękoma. Przytargałem ze sobą Jordany Retro IV w kolorystyce Bred. But zajechany nie jest, ale na plastykowych elementach farba delikatnie popękała. Idealna wymówka, by znów zajrzeć na Smolną. Buty na początek wyczyszczono. Następnie zostaną pomalowane. Odbiorę za 2 tygodnie i Wam powiem jak to wygląda. Tak czy inaczej sam projekt SneakersWash jest dla mnie mega pozytywnym zaskoczeniem. A jeszcze milszym, ekipa która tam pracuje. Poza tym, że znają się na rzeczy, są mega symptycznymi ludźmi. Do tego stopnia, że zakładane 2 minuty na zostawienie butów, przerodziły się w godzinną rozmowę. Zostałbym dłużej, ale miałem więcej misji tego dnia do zrealizowania. Jeszcze tam wrócę!

SneakersWash na Facebooku:
https://www.facebook.com/sneakerswash

SneakersWash na Instagramie:
https://www.instagram.com/sneakerswash

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza