Biegałem po lesie z siekierą i polowałem. Na ludzi. - Diamante Wear -The Hunting

Takie tam wspomnienia i uczucia ukryte za gumową maską.

Tak na dobrą sprawę powinienem być pierwszą osobą, która o tym projekcie pisze, ale zamuliłem. Polskie portale streetwearowe rozsiały wieści w sieci, a marka Diamante Wear produkty na półkach. Nowa kolekcja od tygodnia w sprzedaży, a ja zabłądziłem gdzieś pomiędzy milionem tematów, którymi chciałem się z Wami podzielić. Głupio wyszło. Ale za to tylko u mnie dostaniecie info z pierwszej ręki. Tej samej, która na zdjęciach i filmie, trzyma siekierę, a ja gonię za bezbronną dziewczyną po lesie. 


Polowanie na ludzi było główną inspiracją do powstania kolekcji jak i sposobu jej przedstawienia. Chory temat to dobry temat. A zadaniem moim, Magdy, Michała502 i ekipy OGfilms, było oddać ten klimat i na zdjęciach i na filmie. 


Sama kolekcja "The Hunting" składa się z bluz, koszulek, spodni oraz czapek. Najwięcej wariantów jest w tej pierwszej grupie. Dorwiemy tu rozpinane bluzy z kapturem, crewnecki oraz hoodie z przedłużaną formą. Warto zwrócić uwagę na bluzę rozpinaną. Poza grafikami umieszonymi na plecach oraz na piersi, bluza od wewnątrz posiada bawełnianą podszewkę z nadrukowanym powtarzalnym wzorem. Nie że tylko kaptur. Cała bluza! Koszulki (tee oraz longsleeve) tak jak i bluzy posiadają specjalnie przygotowane grafiki odnoszące się do tematu kolekcji. Dwie czapki typu beanie pokryte są powtarzalnym wzorem, a na środku widnieje żakardowa metka. Ostatnim elementem są spodnie. Joggery rzecz jasna. Marka od dłuższego czasu oferuję ogromny wybór tego typu spodni i jak widać, temat nadal się rozwija. Nic dziwnego że ludzie na nie stawiają. Spodnie są wygodne i dobrze wykonane. Jedyny branding znajduje się na tylnej kieszonce. Dzięki temu spodnie są uniwersalne i można je założyć w różnych okolicznościach.

Poza standardowymi produktami, w skład kolekcji wchodzi także specjalnie przygotowana zapalniczna Zippo. Taki mały, ale świetny smaczek. 
Cała kolekcja dostępna jest na stronie marki (link) oraz w sklepie The Avenue.

Diamante Wear od jakiegoś czasu oferuje bardzo szerokie spektrum produktów, nie tylko w tej kolekcji. A tego typu projekty to dosyć rzadki temat w naszym kraju. Więc tym bardziej fajnie w nim uczestniczyć. Poza tym... biegać za kimś z siekierą po lesie to sama przyjemność. Od zawsze popierałem aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.
A żebyś nie przewijał zdjęć, które już ktoś Ci pokazał, łap kilka fot z backstage'u, którego nie zobaczysz nigdzie indziej.

Zdjęcia: Michał502
Film: OGfilms

.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza