adidas prezentuje drugi projekt przyszłości - Futurecraft Leather

Jak zapowiedzieli innowacyjne projekty, takie też czynią!Niedawno pisałem dla Was o drukowanych butach, którymi adidas otworzył serię projektów Futurecraft (link). Nie minęło wiele czasu, byśmy doczekali się kolejnego "projektu przyszłości". Tym razem jest to Futurecraft Leather.
Projekt ten ogranicza całkowicie ilość szyć, wykonując całą cholewkę buta, z jednego, prezycyjnie wyciętego kawałka skóry. Futurecraft Leather powstało w wyniku połączenia sił z projektantem butów, Joachimem de Callatay oraz Alexanderem Taylorem. Specjlany rodzaj skóry pozwala na niesamowicie dokładne wycinanie, w wielu wariantach. Wszystko z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn.

Niesamowita innowacja, która ma na celu całkowitą personalizację produktu, której klinet może dokonać w czasie rzeczywistym i na własne oczy obserować proces powstawania jego projektu. Wszystko dla naszego komofortu.Jako bazę do przedstawienia światu tego projektu, adidas wykorzystał kultowy model Superstar, który w tym roku obchodzi swoje 45te urodziny. Z resztą o tym pisałem tu:


http://www.zulukuki.com/2015/10/co-nasze-oczy-ujrzay-po-roku-superstarow.html
Co prawda jest to mega świeży koncept i jak Futurecraft 3D nie został udostępniony ludziom, tak Futurecraft Leather będzie mógł stworzyć Superstary dla Ciebie. Oczywiście jeśli masz szczęście. 7 listopada projekt zawita w Dover Street Market, w Nowym Jorku, Londynie i Tokio. Koszt stworzenia jednej pary butów to 500 dolarów. Ale... z racji, że to 45 urodziny, butów takich powstanie tylko 45. Dlatego dostać je będzie o wiele trudniej niż chociażby ostatni obiekt hajpu, jakim są Jordany V w kolaboracji z Supreme.

Wideo poniżej przdstawia proces powstawania buta i przy okazji niszczy mózg odbiorcy.

.zulu kuki
0 komentarze:

Publikowanie komentarza