Polsko szykuj się na nową jakość. No i streetwear w polskiej telewizji.


Bo to już się dzieje! 

W ostatni weekend wraz z Ylon odwiedziliśmy Warszawę. O samym tripie przeczytasz sobie tutaj:
www.zulukuki.com/2015/10/wwa-z-ylon-turbokolor-z-ftc-cdg-play-i.html


W trakcie wizyty w Veteranie, gdzie w sobotę odbyła się premiera kolekcji Turbokolor z legendarnym FTC, natknęliśmy się na ekipę filmową oraz Bartosza Romańca, znanego wszystkim bardziej jako Bartas. Wiele osób może kojarzyć go z programów internetowych OOTW oraz Pimp Your Fit, tworzonych wraz ze sklepem The Avenue. Poza udziałem w tych projektach, Bartas jako Bartas Edge Agency, zajmuje się dystrybucją m.in. takich marek jak HUF, Primitive, Hockey, Fucking Awesome, OBEY i wielu innych. Zajmuje się także PR w Pumie i zapewne jeszcze innymi zajawkowymi akcjami, o których nie mam pojęcia.Zapytałem Bartasa co tu się wyprawia. 

ZK: Co za projekt szykujesz? Reaktywacja OOTW? 

B: Nie ma reaktywacji OOTW. Ten czas mam za sobą. Nadchodzący projekt jest kompletnie nowym programem. Oczywiście cały czas bazującym na modzie,muzyce i wszelkich zajawkach.
 
ZK: Nadal sam jak przy poprzednim wideo-projekcie? 

B: Tym razem nie jestem sam. Formula programu jest zdecydowanie bardziej rozbudowana. Do projektu dołączyli wspaniali koledzy Michał "Kruger" Rejent oraz Piotr "Kędzior" Kędzierski.

 

ZK: Forma będzie taka sama jak przy OOTW czy zupełnie inny koncept? 

B: Jest to kompletnie nowy koncept, nad którym pracuje z team producenckim oraz prowadzącymi.  

ZK:. To co dokładnie robicie w Veteranie dziś? 

B: W Vetreanie kręciliśmy dziś pierwszy segment pierwszego odcinka, korzystajac z wydania kolaboracyjnej kolekcji FTC x Turbokolor.
 
ZK: Kiedy będzie nam dane podziwiać rezultaty dzisiejszej pracy?

B: Mam nadzieje, że pierwszy odcinek wraz z zajawką wiedzie jeszcze w tym roku.Nie pozostało nam nic jak liczyć, że projekt wyjdzie jak najszybciej. Co jeszcze mogę Wam zdradzić po rozmowie z Bartasem? Może fakt iż projekt wykracza zdecydowanie poza internet i YouTube. Tak. Będzie to zajawkowy program telewizyjny z prawdziwego zdarzenia. Trochę grubo. Trochę jest na co czekać.

.zulu kuki

Przyłapani.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza