#OOTD - Royal Blue

Kontrasty.

Rozgrzany zamglonymi przebitkami słońca, prosto z ulic mało turystycznego Londynu, powróciłem do Polski. Od samego przekroczenia progów samolotu tanich linii lotniczych Ryanair dostałem mrozem po japie. Witaj Polsko. Ty już nie żartujesz z tą jesienią. Na szczęście gdzieś pomiędzy tymi skokami temperatury udało się zrobić zdjęć kilka bez dodatkowych warstw okryć wierzchnich.


Nowe OOTD to mocno niebieska stylizacja. Rzadko ten kolor pojawia się u mnie jako dominujący, więc przyszedł i czas na takie rozwiązanie. Głównym elementem stylizacji jest bluza, polskiej marki The Wildest. Rozpinana bluza z kapturem, w prostej formie, bez nadruków. Za to z dużą ilością detali i wykończeń. Głównym motywem bluzy są kropki polka dots, występujące zarówno w kapturze, jak i na naszytych owalnych elementach na łokciach. Do tego złote zamki i biały haft The Wildest na piersi.Spodnie chino marki Carhartt. Pouch tej samej firmy. Czapka to ponownie Mil-Tec.


Mocnym kontrastem dla dosyć ciemnego outfitu są białe Vansy Era OG w kolaboracji z japońskim WTAPS. Sztosy. O współpracy obu marek pisałem obszerniej tu:

www.zulukuki.com/2015/09/japonska-moc-w-polsce-premiera-kolekcji.html


Skarpetki Happy Socks w nieśmiertelny motyw paisley stały się dopełnieniem. Lubię mieszać patterny. Polka dots i paisley dobrze ze sobą grają. Przynajmniej w takim zestawieniu i proporcjach.

outfit:
czapka - Mil-Tec
bluza - The Wildest - link
spodnie - Carhartt - link
pouch - Carhartt
keychain - Belay Custom by Social Animalz
socksy - Happy Socks
buty - Vans x WTAPS - link

Zdjęcia: Michal502

.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza