Ona wyleciała, ja zaciskam pętlę.


Inaczej się nie da.

Drzwi zamykają się od zewnątrz, zaraz po przeciągnięciu wielkiej walizki, ważącej 23 kilogramy, przez próg. Zostaje puste mieszkanie, dziwny kot i charakterystyczny dźwięk piecyka, który wyczuł, że temperatura wraz z emocjami, diametralnie spadła. Jestem sam. Ponownie.

I ponownie jest to jesień. Wieczór powoli dogania poranek, a przyjemne temperatury są tak odległe jak nasz wspólny wyjazd do Tokio. I ona. Damn…

Nie pozostaje mi nic innego jak wybrać wytrzymałą linę… odpowiednio wymierzyć… I teraz jedna pętla zrobiona z nadmiarem… przewinięta (nadmiarem) kilka razy poprzecznie… końcówka liny przełożona przez małą pętelkę i zaciśnięta. Jeśli splotem da się regulować wielkość pętli to znak, że wyszła dobrze.

Wyszła dobrze. Idę po krzesło.I posiedzę przy tym trochę dłużej. Wiesz, że na podstawie instrukcji zrobienia pętli do szubienicy, jesteś w stanie zrobić sobie bransoletkę? O taką:
 


Zawsze, gdy Patrycja wylatuje na kontrakt, w zestawie z tęsknotą otrzymuję dawkę motywacji sporej wielkości. Czas wspólny znika w wyniku sytuacji, a na jego miejsce przychodzi czas zapierdolu. A taki o spontaniczny, świadomy i mile widziany w takich okolicznościach.
Więc siedzę sobie na krześle. Skończyłem bransoletkę. Zaraz zabiorę się za kolejny key-chain, przygotuję rzeczy, które muszę zanieść krawcowej, narysuje modnego andrzeja i może napiszę o tym wszystkim artykuł na koniec.

A gdzieś tam w tle, zapętlony MGK.
.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza