Dziewczyna z obrazka: street, sport & garden


Double trouble.


Trzecia odsłona "dziewczyny z obrazka" przed nami. Dziś przygotowaliśmy z Natalią dwie opcje. Pierwsza z nich to mocne sportu i mody. Bardzo mi się podobają takie przebicia. Kamelowy płaszcz na wzór tego z poprzedniej kolekcji MISBHV, połączony z koszulką Comme des Garcons PLAY i klasycznymi jeansami Levi's. Sportowego charakteru wszystkiemu nadają buty Nike Huarache OG, w kolorystyce "Sport Turquoise". Piszę ten artykuł przebywając w Londynie i w chwili obecnej Huarache to najmocniej widoczne buty. Zarówno u kobiet jak i typków.

Druga stylizacja to takie "coś innego". Taka trochę odmienna propozycja, którą Natalia przyjeła z entuzjazmem i cieszę się, że tak dobrze się rozumiemy. Główną rolę grają tu ogrodniczki, co mi osobiście w modzie miejskiej się podoba, a jest tak rzadko spotykane. Do tego t-shirt w paski, czapka beanie Carhartta. Jeśli chodzi o buty, to wybór padł na Superstary od adidasa. A tak o, klasycznie. Powiedziałbym, że to opcja mocno workwearowa, w ogródkowym klimacie, przeniesiona na miejski styl. 

Chyba nie muszę wspominać, że Natalia znów zniszczyła swoimi pracami? Nawet gdy układałem sobie stylizacje w głowie, nie zakładałem, że może to tak fajnie wyglądać. Taka jest już magia jej prac. A jeśli chcesz być na bieżąco z twórczością Natalii, odwiedź koniecznie jej Instagram:


Dziewczyna z obrazka 1:
http://www.zulukuki.com/2015/09/dziewczyna-z-obrazka-supreme-chick.html

Dziewczyna z obrazka 2:
http://www.zulukuki.com/2015/09/dziewczyna-z-obrazka-rubchinskiy-crew.html

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza