Co nasze oczy ujrzały po roku Superstarów?Pod koniec poprzedniego roku już było wiadomo, że adidas w trakcie 2K15 poświęci sporo uwagi, jednemu ze swoich największych klasyków. Od stycznia słowa zamieniły się w chaotyczny krzyk, dobiegający z każdej możliwej strony. 


I jeśli do Ciebie informacja o „roku Superstarów” nie dotarła, to znak, że się dobrze zabunkrowałeś typie.

Za nami ¾ roku 2015. Co do tej pory wydarzyło się w świecie kreowanym przez Superstar adidasa? Hmm….… dowiedzieliśmy się, że można to założyć na 50 koloro-sposobów. W zależności od gustów. W dodatku powiedział nam o tym Pharrell Williams. Wiemy także, że zabawa cholewką to nie tylko zmiana kolorów i nadruków.Nie mówiąc już o charakterystycznym „shellu”…Można to nosić na bogato.


Ze skorupą w metalu lub drewnie.Można w nich pokonywać ulice niczym hologram.
… lub niczym galeria prac uznanych artystów.Można zapewnić ludziom poczucie bezpieczeństwa, nosząc na nogach buty przypominające koc ratunkowy, termoizolacyjny.I mimo tego, że but jest dosyć prosty, kreatywni ludzie potrafią nadać mu nowy wymiar.Mowa tu o takich ludziach jak Rick Owens.A gdy zabrał się za nie Yohji Yamamoto, to wyglądały tak.A gdyby uznać, że inspirowano się jego twórczością i modelem Y-3 Qasa to jakoś tak.

A gdyby było Ci za mało kosmicznych opcji, to pozostają jeszcze Gwiezdne Wojny.Na planecie Ziemia jednak możesz za pomocą Superstarów opowiedzieć ludziom o swoich zainteresowaniach.Np. motocyklami wraz z Neighborhood.

Innymi kulturami z Pharrellem Williamsem.


Kulturowymi stolicami świata wskakując w „City Pack”


Wakacyjnym melanżem wraz z „Festival Packiem”

Ale dowiedzieliśmy się też jednej, bardzo ważnej rzeczy. Chyba najważniejszej. Niezależnie czego by nie wymyślono i z kim by nie współpracowano, Superstar to tak nieśmiertelny but, że klasyczna czarna lub biała opcja wystarczy, by było zajebiście. Koniec. Kropka.
  
.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza