Vans na chłodniejsze dni - Mountain Edition 2015


Żaden zimny front atmosferyczny Ci już niestraszny!

Dziś bardziej technicznie, funkcjonalnie, ale też stylowo. Vans wypuścił nową mocno miejską kolekcję, z mocno górską nazwą. A kto takiemu zabroni! Mountain Edition, bo tak się nazywa, to zwrócenie uwagi jakościami, na warunki pogodowe, trochę inne niż kaliforniski upał.


By dostosować swoje produkty do jesienno-zimowego klimatu Vans postawił na piedestale ochronę przed zimnem oraz przed przemoknięciem. W tym celu do produkcji wykorzystano techniczne materiały wysokiej jakości, które trzymają odpowiednią temperaturę, a powłoka zewnętrzna nie przesiąka.Lecz Mountain Edition to nie tylko buty. W skład kolekcji poza solidnymi modelami Sk8-Hi MTE oraz Old Skool MTE wchodzą także ciuchy. Głównymi produktami tej grupy są trzy kurtki: Jonesport Mountain Edition Jacket, Tanka II Jacket i Winnipeg Mountain Edition Jacket


 
Cała kolekcja zachowana jest w stonowanych kolorach, idealnych na nadchodzącą porę roku. Dominuje czerń, granat oraz brąz w różnych odcieniach.Nie pozostało nic innego jak sprawdzić resztę zdjęć z lookbooka i rozglądać się po sklepach, czy może kolekcja pojawiła już się na sklepowych półkach, regałach oraz wieszakach.

.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza