#OOTD - Swedish natureSzwecja w moim życiu odgrywa specyficzną rolę. Ma w sobie coś takiego co mnie fascynuje i przyciąga, lecz z drugiej strony wiem, że nie mógłbym tam osiąść na stałe. Na dobrą sprawę nadal nie wiem, gdzie mógłbym.

Miesiąc temu też tam byłem i mogliście o tym przeczytać tu:
I tutaj także:

Tym razem także wybrałem się na chwilę. Szybki trip i 4 dni po drugiej stronie Morza Bałtyckiego. Cieszę się, że ponownie #OOTD zrobione za granicami kraju. Nie ma tutaj wymyślnych stylizacji. Zawsze jest to co noszę i w czym spotkać mnie możesz na co dzień. 

Mimo, że to zaledwie miesiąc od ostatniej wizyty, pogoda z daleka nawoływała już jesień. Więcej wiatru, deszczu i mniej stopni na termometrach. Stąd też głównym elementem kurtka kangurka Turbokolor. Solidnie wykonana, z dodatkami oraz metką z ciemnej skóry.


Do tego spodnie kolejnej świetnej polskiej marki, Phenotype. Mimo, że w joggerach chodzę ostatnio rzadziej, model Phenoarmy jest zdecydowanie jednym z moich faworytów. Zarówno jeśli chodzi o wybór kamuflażu, krój oraz wykonanie.


Do Skandynawii wybrałem się w adidasach Tubular Primeknit. Jeden z moich ostatnich nabytków. Jeden z moich faworytów. Lekki, oddychający but, z niesamowitym designem. Więcej o nich pisałem tu:
www.zulukuki.com/2015/08/po-dugich-namysach-adidas-tubular.html

W dodatkach bardzo bordowo. I bardzo Stussy. Zarówno bucket jak i skarpetki, to produkty tejże marki. Nie da się ukryć, że Stussy ma jeden z najlepszych kształtów kapeluszy, dlatego ten służy mi od dawna i zapewne nie prędko się to zmieni. Skary zakupiłem w Szwecji, będąc tu miesiąc wcześniej. Taki trochę rytuał. Z każdej podróży przywożę przynajmniej jedną parę ciekawych skarpetek. 

outfit:
bucket hat - Stussy - link
kurtka - Turbokolor - link

spodnie - Phenotype - link
skarpety - Stussy - link
buty - adidas - link


Zdjęcia, na których jestem wykonała Patrycja kierując się moją wizją. A skoro już była ze mną, to i ja musiałem trochę poszaleć po drugiej stronie obiektywu. I to tak naprawdę jedyne sensowne zdjęcia, które wykonałem w trakcie pobytu. Czas ten poświęciłem podróżom miejskim, wiejskim i rodzinie.

.zulu kukiPoniżej zdjęcie zatytułowane "szczęśliwi ludzie".
Wykonał: samowyzwalacz

0 komentarze:

Publikowanie komentarza