Turbokolor Fall/Winter 2015 - A day with Joey Brezinski


Zawsze gdy zbliża się nowy sezon, czekam aż Turbokolor wypuści nowy lookbook. To jedna z niewielu marek, która na tym polu nie zawodzi nigdy. Przynajmniej mnie. Tym razem także ekipa TK podeszła do tematu na kozaku i zaprosili do współpracy Joey'a Brezinskiego. Kto siedzi w deskorolkowym klimacie doskonale wie kim jest Joey. Kto nie wie, ten googluje właśnie w tym momencie. Tak. Można się jarać. 

A co oferuje Turbokolor na jesień 2015? Warto nadmienić, że jest to pierwszy drop i w nim klasycznie. To mi się bardzo podoba w działaniach marki. Konsewentnie trzymają się swojego workwearowego klimatu, ozdabiając produkty grafikami spod ręki Swanskiego, oraz dbając o każdy nawet najmniejszy szczegół. Oczywiście nowości w tym wszystkim nie zabrakło. Odsyłam Was do informacji prasowej, która zdradzi Wam więcej szczegółów. Dodam jeszcze, że sam znalazłem już kilka ciekawych opcji i coś czuję, że niebawem zapełnię koszyk.Informacja prasowa:

Najnowsza kolekcja Turbokolor to tradycyjnie już klasyki inspirowane workwear’em i militariami przepuszczone przez autorski uliczny filtr TK.
W tym sezonie znajdziecie między innymi 3 wyjątkowe materiały zaprojektowane przez Art Director'a Turbokolor - Pawła Swanskiego.Pierwszy wzór to Panther Camo - inspirowany klasycznym kamuflażem używanym przez amerykańskich żołnierzy podczas drugiej wojny światowej na Pacyfiku. Działa równie dobrze na koszulkach jak i na kurtkach.Odważniejszy Aztec Print inspirowany jest folklorem Ameryki południowej, przedstawiony w wesji B&W. Natomiast Crane Print odwołuje się do fascynacji Swanskiego kulturą dalekiego wschodu.W dziale akcesoriów dominują jeszcze czapki na ciepłą pogodę – snapbacki, 5 panelówki i truckerka.Dział spodni na pewno zadowoli tych ceniących sobie klasyczne wzory workwear’owo - deskorolkowe, jak i tych którzy bardziej przynależą do legii sneakersowej.Do zobaczenia na ulicy, w pracowni lub warsztacie.


No i cały lookbook poniżej.
A najnowszą kolekcję Turbokolor znajdziesz tu:
www.turbokolor.pl

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza