Przetańczony lookbook - Staple Fall/Winter 2015Moje serduszko automatycznie zaczyna pompować więcej krwi z ekscytacji, gdy okazuje się, że tancerze stają się głównymi bohaterami kolejnego lookbooka. W tym roku Cropp wydał kolekcję Boombox Kids i miałem przyjemność przy tym projekcie pracować i wybierać tancerzy (jeśli zamuliłeś to nic nie szkodzi, tutaj masz link do nadrobienia).
Tym razem temat wykracza znacznie szerzej poza granice naszego kraju. Marka Staple przygotowała ofertę na sezon jesień/zima i zaprezentowała to na tancerzach z dwóch ekip: nowojorskiego W.A.F.F.L.E. Crew oraz QUEST Crew z Los Angeles. 

Co do samych ubrań to mocna inspiracja sportswearem lat 90'tych. Duża ilość spodni dresowych i bluz. A wszystko w przeróżnych melanżach, ciekawych patternach, prostych grafikach oraz oczywiście, z gołębiem jako motywem przewodnim.

Ciężko powiedzieć, czy kolekcja ta trafi do polskich sklepów. Jedynym sklepem w naszym kraju, który oferuje jakikolwiek asortyment tej marki jest The Avenue.
Poniżej reszta zdjęć z lookbooka, za które odpowiedzialni są Erick Urgiles i Mat Abad. Szczególnie polecam sprawdzić tego drugiego - @badboi. Jaranko! Jest co podziwiać. Widać, że ludzie z tych ekip poza tym, że potrafią zrobić dobre rzeczy na parkiecie, to i w wymyślaniu freeze'ów także patenty mają świeżutkie.

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza