Jazzman tańczy w...Redaktor: Imię i nazwisko, styl/e jaki/e uprawiasz, ekipa?

Wanted: Nazywam się Marcin P. znany wśród czapek z daszkiem, jako Jazzman!

Reprezentuje wszelakie ekipy wywodzące się z układu słonecznego. Swojego stylu tańca nie kategoryzuje, choć posiadam silne podstawy „supa brejkdensa”. Mieszam wszystko na co ma ochotę, raczej nazywam to eksperymentem. Redaktor: Jaki rodzaj/model/markę butów nosisz i polecasz do tańca

Wanted: Mam sentyment do butów „Adidas”, ze względu na dopasowanie do mojej stopy. Zazwyczaj preferuję klasyczne modele niż galaktycznie podbicia - od tego mam firmę „Nike” ;). W sumie to lubię każde buty, które mi się spodobają, nie zależnie od firmy haha :p
Za to z poleceniem obuwia mam określone zdanie – polecam tenisówki z czterema paskami. Każdy kto nie przeszedł tej szkoły, nie ma pytań.

Tańczcie, ruszajcie się w czym tylko chcecie – mi nikt nie mówił w jakim obuwiu mam haha :pRedaktor: Dlaczego ten model/e?

Wanted: Osobiście najwygodniej tańczy mi się na skarpetach lub na boso, ale jeżeli chodzi o parkiet, to tutaj jestem już bardziej wymagający ;) Lubię mech, trawę, las itp. Haha :p LOVE IT! Na bibkach tanecznych nie będę oszukiwał - używam butów, ale to ze względu na elementy które chce wykonać.


Redaktor: Czy masz jakąś ciekawą/zabawną/dziwną historię związaną z tymi bądź innymi butami?
 

Wanted: Przygody w butach są zwyczajnie nudne, więc nie będę o nich rozczulał lecz bez butów to już inna jazda ;) . Zaufajcie! 

Redaktor: Dzięki Marcin! Dałeś Jazz'u! 


0 komentarze:

Publikowanie komentarza