Batman tańczy w...


Redaktor: Imię i nazwisko, styl/e jaki/e uprawiasz, ekipa?

Wanted: Adam Błachowicz aka Batman. Moim głównymi stylami tanecznymi są popping i locking, ale lubię i tańczę też wiele innych ;). Obecnie reprezentuję ekipę BAD PPL, a wcześniej DPS KOLLEKTIV.Redaktor: Jaki rodzaj/model/markę butów nosisz i polecasz do tańca?
 

Wanted: Noszę głównie buty z rodziny Nike i Puma, ale przymierzam się obecnie do Adidas Gazelle oraz klasycznych Adidas Superstar. Ze swojego doświadczenia mogę śmiało polecić buty PUMA SUEDE

 
Redaktor: Dlaczego ten model/e? 

Wanted: Oprócz stylowych kombinacji kolorów :) przede wszystkim dlatego, że są one zarówno w miarę lekkie, jak i mają dobrą podeszwę, która trzyma się solidnie nawierzchni i ma dość twarde obicie. Sama stopa czuje się dość swobodnie w bucie z racji zamszowego materiału, który nie jest ”prze-sztywny”. Podeszwa daje możliwość wykonywania dość trudnych ruchów, głównie tych które włączają użycie czubka palców bądź krawędzi stopy. Oczywiście nie są niezniszczalne :P. Ja osobiście najczęściej uszkadzam podeszwę, oraz rozpruwam materiał zamszowy w okolicy dużego palca u stopy (pozdrowienia dla crazy legsów i glidów w poppingu ;]). Oczywiście nie dzieję się to od razu, trzeba się trochę napocić ;).

Redaktor: Czy masz jakąś ciekawą/zabawną/dziwną historię związaną z tymi bądź innymi butami?  

Wanted: Hmmm... historii może nie, ale wydarzeń związanych ze SUEDE'ami jest wiele. Do takich najważniejszych mogę zaliczyć:
 

- Wygrana festiwalu GDM w 2011 roku w kategorii BEST PERFORMANCE z ekipą DPS KOLLEKTIV: BRĄZOWE PUMA SUEDE'Y :P.

- Sędziowanie i warsztaty na Litwie 2014 rok – pierwsze sędziowanie i prowadzenie warsztatów poza granicami Polski :) - PIERWSZE CZARNE PUMA SUEDE'Y – nówki prosto z kartonu :P.

- Zajęcie 3 miejsca na RYTMIE ULICY 2015 w kategorii Popping Seven 2 Smoke. Pierwszy raz udało mi się wygrać z moim przyjacielem, uczniem i zarazem nauczycielem - Shevą.

PIERWSZE CZARNE PUMA SUEDE'Y – już trochę pośmigane :P.DeNy

0 komentarze:

Publikowanie komentarza