30 powodów, by pojechać w tym roku na Hip Hop Kemp.

To już ostatnie dni, by podjąć decyzję i zacząć organizować sobie wyjazd na Hip Hop Kemp w tym roku. Ci którzy bywali, wiedzą z czym to się je. Dla niewtajemniczonych mam listę 30 powodów, które pomogą Ci zmienić plany na czas od 20 do 22 sierpnia. Lecim z tym!
1. Hip Hop Kemp to jedno z największych wydarzeń hiphopowych w Europie, które skupia w jednym miejscu kilkadziesiąt tysięcy ludzi pełnych optymizmu i zajawki.

2. To dobra okazja, by wypocząć w zacnym gronie i przy dobrej muzyczce, nie kisząc się we Władysławowie przy disco polo. 

3. Ghostface Killah i Reakwon na scenie.

4. Yelawolf też.

5. Mobb Deep, Joey Bada$$, Prhyme, Hopsin, Evidance, Dope D.O.D., Gang Starr Foundation, Expansion Team Soundsystem też zagrają.

6. Polskie rapy także będą! Bisz & B.O.K., Włodi, VNM, Szpadyzor Crew, Gruby Mielzky i Ortega Cartel, Spinache, Dwa Sławy, PRO8L3M i Quebonafide. Więc ten no… tego.

7. Oczywiście tych artystów gra jeszcze więcej.

8. Życie poznasz jak posłuchasz JBMNT na kempowej scenie.

9. Nie lubisz rapu? Nie musisz! Na Kempie jest tyle rozrywek, że możesz pod scenę nie podchodzić, a i tak nie znajdziesz czasu na nudę.

10. Na dobrą sprawę pola namiotowego nie musisz opuszczać, by się dobrze bawić.

11. Wspomniałem już, że na polu namiotowym są najlepsze imprezy?

12. Jeśli nie masz kasy na melanż, uzbieraj na przyjazd i bilet. Melanż sam Cię znajdzie.

13. Gorzej ze znajomymi. Ale jak nie spotkasz ich na terenie festiwalu, to jest duża szansa, że spotkacie się w supermarkecie lub KFC.

14. Jeśli zgubisz swoich kompanów to też się nie martw. Do wyjazdu się znajdą, a na pewno bawią się równie dobrze, jak i Ty powinieneś!

15. Jadę tam wraz z FUEL TV więc wiedz, że będziemy polować na ciekawych ludzi, by pogadać trochę przed obiektywem!

16. Jedzie ze mną mój kompan podróży, Michal502 i z nim natomiast będziemy polować na najciekawiej ubranych festiwalowiczów! Także daj się znaleźć w tłumie man! ;)

17. Skoro już prawie wiesz, że jedziesz i ja wiem, że jadę, to może jakaś impreza razem? 

18. Jeśli nie masz hajsu, patrz punkt 12. Jest tam tyle przypadkowych imprez i przypadkowych ludzi, którzy na potrzeby wspólnej zabawy stają się najlepszymi znajomymi, że nie masz się o co martwić.

19. Jeziorko kempowe to legendarne miejsce. Odwiedzisz, a poznasz jego wszelkie tajemnice.

20. Freestyle’owa Bitwa o Kemp to też już legenda, no i… dużo beki. W sumie to sama beka.

21. Nie wszystko w Czechach jest nielegalne – if you know what I mean ;)

22. Niektóre rzeczy są legalne.

23. Jak masz jednak zaoszczędzone trochę kasy to i się ubierzesz ładnie, bo trochę tych sklepów i firm się wystawia i sprzedaje dobry towar w dobrej cenie.

24. To co? Impreza w czwartek? W piątek? Czy w sobotę?

25. Załóżmy, że w czwartek, bo czuję, że jak przyjedziesz to festiwalowy vibe Cię porwie i dalsze plany, mogą się zmienić. Co nie zmienia faktu, że i tak będziemy się bawić dobrze. Nawet osobno!

30. Kilka punktów olałem, bo już nie mogę się doczekać! Przecież to jest HIP HOP KEMP! Samo to hasło powinno być dla Ciebie wystarczającą motywacją, by rozbić skarbonkę i kołować już namiot! Do zobaczenia w Hradec Králové! 

Jeśli potrzebujesz jakiś informacji, to znajdziesz je na www.hiphopkemp.pl

.zulu kuki

 Foteczka z poprzedniego roku. Ja i moje lwy.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza