Podwójnie mocne! - Billionaire Boys Club x Happy Socks


O Billionaire Boys Club pisałem już kiedyś na łamach mojego bloga (artykuł). Estetyka marki jest dosyć egzotyczna, lecz to jest właśnie to co ją wyróżnia, nadając niepowtarzalnej świeżości. Tym razem charakterystyczne wzory pojawiły się na skarpetkach i bieliźnie, szwedzkiej marki Happy Socks, która podbiła serca (i nie tylko) ludzi na całym świecie. Ta kolaboracja to na maxa "must have"!
Za wszystkie grafiki wykorzystane w tej kolekcji, odpowiedzialny jest legendarny japoński grafik Sk8thing, który odgrywał ogromną rolę w takich markach jak właśnie Billionaire Boys Club/Ice Cream jak i BAPE (A Bathing Ape) czy WTAPS. 

W kolekcji wykorzystano trzy tematy charakterystyczne dla BBC. Każdy z nich możemy znaleźć na skarpetkach oraz bieliźnie w postaci bokserek luźnych oraz dopasowanych. Wszystko jako unisex! Co więcej luźne bokserki są zwężane delikatnie u dołu, by zapewnić większy komfort noszenia i nie doprowadzać do przesuwania się wokół nogi, w spodniach. Z tego co się dowiedziałem, luźne bokserki Happy Socks często są wybierane przez kobiety, jako spodenki do spania.

Skarpetki jak i bielizna dostępne są pojedynczo oraz w pakietach po trzy sztuki.
Dla zainteresowanych dobra wiadomość! Mimo, że dostępność samej marki BBC w naszym kraju jest znikoma, to kolekcja ta nas nie ominie. UFF! Produkty będzie można zakupić m.in. w PanPablo.pl oraz w Veteran Shop & Gallery.
Z racji, że sam jaram się jedną i drugą marką, to z pewnością w "coś" się wyposażę!

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza