Berlin Fashion Week - dzień 1


Drogi blogu i Ty Czytelniku.
Po ponad 10 godzinach podróży dotarłem do Berlina, cieszyć się, a zarazem edukować w trakcie berlińskiego tygodnia mody. 
Wybrałem się tu sam. Całkowicie sam i to pierwszy raz gdy jestem sam. Że sam tu. Ale jest spoko. Dorwałem bilety w niskiej cenie. Hostel także. Po przekroczeniu progów pokoju zrozumiałem czemu tak tanio mnie skasowali. Poza lękiem, że ktoś Cię okradnie, nie ma tu nic. No ale nie przyjechałem tutaj jarać się łazienką, a tym co do zaoferowania na rok 2016 mają najlepsze marki świata.
Z racji, że dotarłem tu dosyć późno, na pierwszy ogień poleciał wypad do centrum na jakieś piwko. Rzadko pijam jakieś piwko, ale miałem ochotę. O tak o. Okazało się, że adidas świętuje w jednym ze swoich salonów, prezentując całą gamę nowych modeli Tubular na rok 2016, które zaprezentowano wcześniej w trakcie paryskiego tygodnia mody, tak więc impreza sama się zorganizowała. Open bar także. Nigdzie dalej nie ruszyłem tego wieczora. Ale zrobiłem zdjęć kilka podczas tej imprezy. I kilka piwek też zrobiłem, rozmawiając z modową ludnością na temat prezentowanych tam kicksów.

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza