Atak klonów z bombą na piersi - The Hundreds Fall 2015 Lookbook


Rzadko kiedy tutaj publikuję lookbooki. Szczególnie zagraniczne. Gdybym miał publikować na łamach bloga, każdy news i ciekawy materiał, to zamieniłbym to miejsce w portal. A po co? Skoro w naszym kraju są takie ekipy jak The Illest, które w tym temacie robią dobrą robotę, dostarczając Wam codziennie świeżych informacji.


Jednak najnowszy lookbook marki The Hundreds na jesień 2015 jest wyjątkiem. Mówiąc krótko jest sztosem. Mówiąc trochę dłużej, wprowadza niesamowitą świeżość w prezentację produktu, pobudzając intensywnie wyobraźnie.


Powielanie jednej postaci w kadrze musiało kosztować kogoś wiele pracy. Aczkolwiek nie to gra tutaj pierwsze skrzypce. No dobra to, ale w duecie z niesamowitą ekspresją modeli. Ich ustawienia, wyrazy twarzy, interakcja między sobą oraz otoczeniem, tworzy niesamowite historie, na każdym ze zdjęć. W dodatku mnogość każdej z sylwetek, w różnych odsłonach, otwiera ogromne pole do interpretacji własnej, każdej z historii.

Wizja lookbooka powstała w głowie jednego z właścicieli marki, dlatego Bobby Hundreds postanowił sam urzeczywistnić pomysł i to on odpowiedzialny jest za zdjęcia. Nad stylizacjami pracował drugi z właścicieli, czyli Ben Hundreds. Dla mnie osobiście The Hundreds jest niesamowitą inspiracją i wzorem prowadzenia marki w bardzo przemyślany sposób. Dodatkowo fakt, że mimo ogromnych możliwości finansowych, właściciele sami biorą się za "brudną robotę", podbija szacunek do marki jeszcze bardziej.


Obrazek ładny, ale co z ofertą? A no też bardzo ładnie. Otóż marka na jesień odchodzi od swoich krzyczących i wylewających się z t-shirtów grafik, stawiając jako główną inspirację workwear. Gra jakością bardziej niż grafiką. To mi się podoba! Cała kolekcja zachowana jest w stonowanych kolorach jak beż w różnych odcieniach, granatowy, czerwony czy szary. Dbając o wysoką jakość marka proponuje dużą ilość canvasu, twillu i jeansu.

Kolekcja powinna zasilić sklep The Hundreds (www.thehundreds.com) oraz sklepy na całym świecie 30 lipca.


Badajcie resztę zdjęć.


I moje ulubione poniżej.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza