Wyślij e-mail swoją koszulką.

Ta, a drapiąc się po spodniach doładuj konto jeszcze może, co?
Brzmi śmiesznie, ale wcale tak śmiesznie nie jest.Technologia ma ogromny wpływ na nasze życie. Nawet jeśli jesteś jej największym przeciwnikiem i mieszkasz w szałasie, by pokazać swój sprzeciw, to Twoje ziomale, wiewiórki i rysie, właśnie piszą o tym na Twitterze.


Wszystko się zmienia. Każda dziedzina życia. Wśród nich między innymi moda. I nie chodzi o to, że na pokazach, każdy zamiast bacznie obserwować, bawi się swoim małym... iPhone 6, czy pociera palcem o tablet wybierając najlepszy filtr instragramowy. Jebać takich. Tych, którzy praktykują te wszystkie rytuały nieczyste na koncertach, też. Ale przecież nie o to mi dziś chodzi.
W marcu Highsnobiety opublikowało artykuł o 5 futurystycznych materiałach, które zmienią modę. 

Natomiast w maju Complex opublikował artykuł o tym, jak technologia wnosi modę na kolejny lewel.

Za to w końcówce maja, Google opublikowało film prezentujący kolejny projekt, nad którym pracuje tenże gigant. "Project Jacquard" to przedsięwzięcie, którego celem jest nadanie codziennym ciuchom interaktywnej mocy. Tak więc tytuł artykułu i pierwsze zdanie przestają być już takie zabawne, gdy okazuje się, że "to już się dzieje". Zbadaj film poniżej lepiej.
Z jednej strony się jaram tym, jak daleko zaawansowany staje się człowiek, budując tak skomplikowane rzeczy. Technologia zapierdala, to pewne. Jednak z drugiej strony trochę mnie to przeraża. Wszystko powstaje po to, by ułatwić nam życie codzienne. Ale czy aby na pewno? Czy to wszystko nie zmierza do tego, że pewnego dnia, roboty zaczną nas wyręczać do tego stopnia, że okażemy się niepotrzebni światu? Nie wiem. Dziwnie. Tak czy inaczej, jedno jest pewne: Niezależnie jak mocno będziesz krzyczeć i jak mocny szałas sobie zbudujesz, tego nie zatrzymasz. The Future is now.

.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza