Wartości ponad wszystko - Elade - Knowledge Collection 2015


Na początku roku polska marka Elade poczęstowała nas ciekawą kolekcją, zatytułowaną "Creativity". Sam maczałem swoje palce w tamtej akcji, o czym możecie poczytać tutaj (link). 
Tym razem kolekcja nazywa się "Knowledge" i szczerze zostało zrobione to mistrzowsko. Średnio lubię kolekcje opierające się na hasłach, lecz w tym wypadku jest inaczej. Hasła jak "Knowledge"; "Hope" czy "One Nation" są bardzo proste, mocne i bardzo wymowne. Do mnie to trafia. Lookbook też, bo styl zdjęć kozacki. Poniżej oficjalna informacja prasowa. 
Mógłbyś powiedzieć, że idę na łatwiznę i wklejam czyjeś słowa zamiast po swojemu odnieść się do kolekcji. Z tym wyjątkiem tylko.... że to ja to napisałem ;)

.zulu kukiElade ma przyjemność zaprezentować kolejną odsłonę swojej propozycji na okres wiosna-lato 2015. Po kolekcji Creativity, marka nieprzerwanie stawia wartości, jako główną inspirację i motyw przewodni swoich projektów. W kolekcji tej dominują t-shirty oraz longsleevy z odważnymi hasłami „Knowledge”, „Hope” oraz „One Nation”. Obok twórczego podejścia do życia, są to nieodłączne elementy egzystencji marki, oraz osób zaangażowanych w jej istnienie na całym świecie. Poza głównymi hasłami, kolekcje tworzą koszulki z wykorzystaniem klasycznego motywu kamuflażu. Znajdziemy tutaj takie rozwiązania jak pocket tee, z kieszonką w camo pattern oraz koszulki dzielone poprzecznie, z dodatkowymi delikatnymi printami na piersi. Pojawia się również longsleeve z logotypem Icon Decline, jest to nowa odsłona głównego znaczka brandu. Kolekcję dopełnia kapelusz typu bucket hat oraz joggery Globetrotter w odświeżonym kroju slim fit.
 
Cała kolekcja została zamknięta w formie lookbooka wykonanego przez Bartka Lewandowskiego na podstawie zdjęć autorstwa Łukasza Balcerzaka. Dla podkreślenia autentyczności przekazu kolekcji Knowledge, udział w sesji wzięli nieprzypadkowi ludzie, mianowicie Pestka oraz Oerbeatz - artyści ściśle związani z marką.

www.elade.pl


0 komentarze:

Publikowanie komentarza