Gangster tańczy w...


Redaktor: Imię i nazwisko, styl/e jaki/e uprawiasz, ekipa?

Wanted: Piotr Jeziorowski a.k.a Gangster - Waacking - International House of Artistic Punking ( IHOAP ).Redaktor: Jaki rodzaj/model/markę butów nosisz i polecasz do tańca?

Wanted:
Reebok Zquick running shoes i jestem z nich bardzo zadowolony ;)Redaktor: Dlaczego ten model/e? 
 

Wanted: Czemu buty do biegania? Odpowiedz jest dosyć prosta. Przede wszystkim cenię sobie komfort podczas wielogodzinnych zajęć, treningów, warsztatów, zawodów, niekończących się imprez czy też w codziennym trybie życia. Model ten jest lekki, przewiewny i wygląda dosyć przyzwoicie. Są one wykonane solidnie, a podeszwa jest miękka i elastyczna, co pozwala mi kontrować całą moją stopę. Jestem w stanie nawet "zgiąć" buta w pół. Posiadam również buty Nike Free Run, z których też korzystam i jak najbardziej sobie je chwale. Reasumując, po prostu lubię buty do biegania! :DRedaktor: Czy masz jakąś ciekawą/zabawną/dziwną historię związaną z tymi bądź innymi butami?

Wanted: Z tymi butami akurat nie posiadam jakiejś specyficznej historii, oprócz tego że ostatnio po prostu zapomniałem je zabrać na moje zajęcia taneczno – fitnessowe. Z Paniami w Częstochowie musiałem więc śmigać boso! Odciski witajcie! Mimo wszystko zawsze towarzyszą mi one w mojej pracy i pomagają odnosić liczne sukcesy… A tak w ogóle to mam fazę na punkcie kupowania butów, ale to chyba jak każdy tancerz, posiadam je w niezliczonej ilości ;p

Redaktor: Gangstera możecie obczaić tu:
www.piotrgjeziorowski.com
i tu:
https://www.youtube.com/watch?v=wO_jY2TdCxQ

DeNy

0 komentarze:

Publikowanie komentarza