Zrobiłem to z Ylon - Cropp - Boombox Kids Collection


Ani Ona się nie opierała, ani ja zbytnio "na nie" nie byłem.
Więc zrobiliśmy to. Gdy dostałem zapytanie, czy nie chciałbym pracować przy nowym projekcie Croppa jako stylista, ucieszyłem się. Ucieszyłem się razy dwa, gdy dowiedziałem się, że pracować będę z Ylon. Znamy się dobrze, długo i w ogóle więc robota marzenie. 


Zakupiłem nam bilety na Pendolino, więc pojechaliśmy sobie Ekspresem do Warszawy. Nieważne. Chciałem po prostu poczuć się jak gość wożąc się na bogato cudem technologicznym i nie wyszło. PKP jest pod tym względem zajebiste. Reklamuje Pendolino jako środek transportu, który dowiezie Cię z Gdańska do Warszawy w około 3 godziny. Co ciekawe Ekspres, który koło cudem technologicznym też jest (tyle że wiekowym), robi tą trasę w 3 godziny i 5 minut. Więc ogólnie wyszło na to, że stare pociągi przyśpieszyły o 2 godziny na trasie. Można mówić, że to cud nad Wisłą. Prawie. Nieważne.Przybyliśmy do Warszawy, zjedliśmy chinola i polecieliśmy na miejscówkę, gdzie od 17 godziny dnia poprzedzającego projekt, odbyć się miały przymiarki. Rozpisałbym się o tym, że wyciągaliśmy ciuchy z kartonów, ale wolę Wam pokazać jak Ilona je sałatkę z kurczaka na robocie.


Czas na projekt!
Yyy... jaki projekt?
Cropp w ciągu roku realizuje dwie duże kampanie (w jednej raz brałem udział). Pomiędzy nimi przewijają się mniejsze projekciki. To właśnie taki. Dedykowany był on kolekcji "Boombox Kids", stworzonej z dedykacją dla tańcorów. Dlatego też w trakcie omawiania spraw wszelkich polecono mi polecić osób kilka, które moim zdaniem warto zaprosić do projektu. Miało to swoje dwa duże plusy.


1. Wiem co się dzieje na tanecznej scenie i kto co potrafi, więc zestaw umiejętności, który wjechał na projekt, to ostra amunicja.

2. Praca z ludźmi, których się zna i lubi, była bardzo płynna i przyjemna. Głównie dlatego, że tych ludzi się zna i lubi.


Kto w ogóle się pojawił w projekcie?
Jeśli nie poznajesz po twarzach i freezach, a chcesz wiedzieć to lista jest następująca:
1. Faraon
2. Jazzman
3. Aga CoJest
4. Izu
5. Karolina Sopata
6. Alkowy Funkowy
7. Jigy
8. Deny
9. PopKate
10. Czajna

5 vs. 5 i to same kozaki, których szanuję.


Poniżej link do efektów pracy, czyli materiał który powstał tego dnia w warszawskim Studio Tęcza. Za ten piękny obrazek oraz zdjęcia, które powoli krążą po społecznościówkach marki Cropp, odpowiedzialna jest agencja artystyczna LAF - kozaki. Z resztą sam to sprawdź:

A jak oceniam swoją pracę? 
Nie mi oceniać, ale Ylon pochwalić mogę. Bo kto mi zabroni, co? ;)
Zdjęcia poza tymi tu wyżej wykonałem ja. 
Zdjęcia z tego projektu podziwiać można np. na Instagramie Croppa instagram.com/cropp_clothing
A Ylon w sieci znajdziecie tu: www.st-yl-on.blogspot.com

.zulu kuki
0 komentarze:

Publikowanie komentarza