Czas na komono.pl!


Według niektórych teorii krążących po osiedlach i domkach jednorodzinnych, jedyną biżuterią jaką powinien nosić mężczyzna jest zegarek. Czy podejście słuszne? Pewnie, że nie. Niech każdy nosi se co chce. Ja np. lubię mojego Belay'a na prawym nadkarstku. Co nie zmienia faktu, że zegarek to podstawa. 

Sam posiadam dwa G-Shocki. I kupię sobię kolejny, gdy będę w Tokio. Lecz G-Shock to specyficzna zabawka. Bardzo techniczna i sportowa, a ja od jakiegoś czasu szukam czegoś prostego i klasycznego. A tak o dla odmiany.

Gdy dowiedziałem się, że w trakcie YUCKY Showroom (na Baltic Games), wystawiać się będzie Komono, uznałem że to idealny moment by obadać te sikorki z bliska i może się na coś zdecydować. Michal502 też szuka od jakiegoś czasu czegoś dla siebie, więc podchody zrobiliśmy we dwóch.Musiałem zobaczyć je na własne oczy, by przekonać się czy atrakcyjność produktu na stronach internetowych ma przełożenie na żywo. Ma. W dodatku okulary od Komono też są spoko. Szczególnie te ze szkłami od Carl Zeiss.
Ze stoiska Komono powinąłem katalogi na rok 2015 oraz nowinę. W katalogu znalazłem model Winston Royale w czarnej opcji kolorystycznej i zwariowałem. Niestety na stoisku tego modelu nie było. Gdyby był to bez wahania brałbym od razu. A co do nowiny, to dowiedziałem się, że poza dostępnością zegarków i okularów w wybranych polskich sklepach, Komono ma od niedawna swoją własną stronę www.komono.pl i tam znaleźć można wszystkie nowości marki. Ja czekam na czarnego Winston Royale.


Poniżej kilka zajawek z katalogów: zegarki i okulary.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza