Aga (Co Jest Crew) tańczy w...Redaktor: Imię i nazwisko, styl/e jaki/e uprawiasz, ekipa?

Wanted: Agnieszka Jaśkowska aka Aga Co Jest Crew?! Hip hop i taniec współczesny. Lubię się tarzać po ziemi i izolacje :)Redaktor: Jaki rodzaj/model/markę butów nosisz i polecasz do tańca?

Wanted: Tańczę w modelu „Puma Suede”, dlatego, że mi się podobają. Są wygodne, pasują do rzeczy, których używam w tańcu, maja idealna podeszwę, bo nie jest ani za miękka ani za twarda. Suede’ów mam z 5 par. Szczególnie lubię moje pierwsze brązowo-granatowe. Kupiłam je na jednym z ekipowych wyjazdów na Juste Debout do Paryża. Te 'Francuskie' Suede’y są przede wszystkim wykonane inaczej niż te, które kupiłam w Polsce. Maja ze 4 lata są rozwalone, ale nadal w nich trenuję. Zbyt wiele wspomnień się z nimi wiąże żeby się rozstać:). Towarzyszyły mi na Funkin Stylez w pierwszych latach działania „Co Jest Crew?!”, które szczególnie dobrze wspominam z wielkim sentymentem.


Redaktor: Dlaczego ten model/e?

Wanted: Jeśli chodzi o Suede’y, to trzeba uważać co się kupuje. Ich minusem jest to, że szybko się brudzą, a plusem, dostępność kolorów. Te pary, które kupiłam na Polskim Allegro szybko się prują i pękają im podeszwy. Radzę wydać więcej za granicą. Kolory, które są tam dostępne, bija na głowę Polski asortyment.

Redaktor: Czy masz jakąś ciekawą/zabawną/dziwną historię związaną z tymi bądź innymi butami?

Wanted: Mam jedną! Prowadząc zajęcia na Śląsku, wynalazłam super lumpa, w którym sprzedają nowe sneakersy za np. 40 zł. Mam stamtąd moje bordowe Pumy, w których obecnie tańczę. Jeśli zwrócicie uwagę, to zobaczycie ze każdy ma inny kolor :p. Dobrze ze maja jeden rozmiar :)


Wanted: Za 35 zł w tym samym lumpie kupiłam błękitne niskie blazery. Jeden 38, drugi 40 i nie wiem jak to się dzieje, że obydwa są dobre ;) 
 
Redaktor: Dzięki Aga! Życzę więcej takich czarodziejsko udanych okazji ;) 

DeNy 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza