Backyard Cartel - ATHL - Wiosna/Lato 2015


Backyard Cartel Wiosna/Lato - odcinek trzeci.
Trzeci ponieważ to kolejna już odsłona najnowszej kolekcji polskiej marki. Pierwszy lookbook możecie zobaczyć w moim zestawieniu Top 10 polskich lookbooków. Drugi z nich to kolekcja "ovierview" i zapoznać się z nim możecie np. na THE ILLEST (link). Trzeci to moim zdaniem największa kosa. Na zdjęciach, które wykonał Wiktor Wolny, zaprezentowana została kolekcja o typowo sportowym charakterze. ATHL (ATHLETIC) to prosta, monochromatyczna opcja, o bardzo funkcjonalnym zastosowaniu. 


Czasem jest tak, że motyw przewodni kolekcji to jedno, a produkty same w sobie to drugie. Nie w przypadku Backyard Cartel! Asortyment zbudowany jest z takich produktów jak: bawełniane spodnie dresowe, dopasowany crewneck bez ściągaczy, t-shirt, tank top, poliestrowe spodenki, parka oraz kapelusz.

Motywem charakteruzyjącym kolekcję, poza popularnym dla marki, odwróconym napisem "BACK", jest nazwa ATHL zamknięta w okrągłych grafikach. Wykonane jako print bądź haft, zostało stworzone przy użyciu mieszanek fluoresencyjnych, dzięki czemu grafiki te świecą w ciemności. Pomysł mistrz!


 Z jednej strony można pomyśleć, że z "czerni" nie da się wycisnąć nic nowego i świeżego. A jednak! Backyard swoim, z jednej strony prostym, z drugiej nowoczesnym pomysłem, udowodnił że jest inaczej.
Produkty są już dostępne na stronie marki:
Oraz na The Avenue (z kodem "zulukuki" 10% rabatu na zakupy)

Zostawiam Was z resztą zdjęć z lookbooka.

.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza