Deskorolka i cycki sposobem na lookbook. (+18)


Albo nawet +19 ok? Chyba, że tylko tekst przeczytać, to możesz mieć mniej niż 18, spoko.
;)

Lookbook to pomysł. Opcja, która pozwala markom odzieżowym przedstawić swój produkt w sposób…. no właśnie. W jaki sposób? Ilość wariantów jest nieograniczona. Niezależnie ile pomysłów na zdjęcia jest, to co najbardziej przyciągnie uwagę ludności zamieszkującej internet to fajna dziewczyna z dużymi cyckami. No dobra, nie zawsze z dużymi. Czasem to po prostu Tumblr Girl, która jest urocza ale “zwykła”, jak każda dziewczyna. Po prostu ma w sobie coś.

Czy nam się to podoba czy nie, cycki zawsze są w cenie. Są tak chodliwym tematem, że wykorzystuje się je obecnie do wszystkiego. Do ćwiczenia, świecenia czy gotowania. Twój przepis koleżanko zawsze będzie smaczniejszy dla ludów internetu jak pobudzisz ich wyobraźnie dekoltem. Oh, a jak jeszcze przez przypadek spod koszulki ukaże się kawałek stanika, bądź się okaże, że w ogóle go nie ma, to w sumie możesz nie gotować nic, bo przed monitorami i tak już czajniki będą gwizdać. W drugą stronę też to działa. Dla małoletnich dziewczyn taki Bieber to szybki i sprawdzony przepis na kisiel. 

Sam średnio jestem fanem takich lookbooków, bo nigdy nie szukam dróg na skróty. Znam za to takich ludzi i takie firmy, które ostro się grzeją na pokazywanie produktów na wpół nagich dziewczynach. Czy poza lajkami to przynosi sprzedaż? Hmmm... Olać.

Jedni pokazują kawałek odkrytego ciała, by pobudzić wyobraźnię odbiorcy. Inni pokazują dziewczyny pokazujące go więcej. Brooklyn Projects w tym temacie postanowiło się nie pierdolić (przepraszam za przekleństwo!) i pójść na całość angażując do swojego lookbooka dobrych graczy deskorolkowych. 

Dobra, ale kogo obchodzą pro riderzy jak w lookbooku biorą udział gwiazdy filmów dla dorosłych. Tak, dupeczki z pornusów. Mógłbym pisać więcej, ale sądzę że tego zdania już nie czytasz przewijając z ciekawości artykuł w dół, w poszukiwaniu zdjęć. Doczytasz później ;)

.zulu kuki

Brooklyn Projects Spring/Summer 2015

Skate: Pat Rumney, Neen Williams, Erik Hammamoto, Sascha Daley.
Porno gwiazdki: Alexis Texas, Nikki Benz i Kaylani Lei0 komentarze:

Publikowanie komentarza