Bboys, japoński vibe i nowa kolekcja Elade.

Czyli 502xZK znowu w akcji!
   Gdy mówi się "hip hop" większość osób myśli "rap". W gierki czemu hip hop jest lepszy grać tu nie będziemy. W odzieżowej "grze" w Polsce, jest marka, która w pełni świadomie posługuje się sformułowaniem Hip Hop, wyciskając z niej esencję. Mowa tu o Elade i nowej kolekcji "Creativity", której głównymi bohaterami zarówno jako inspiracja w tworzeniu kolekcji, jak i na zdjęciach, są bboys. No i co mogę jeszcze powiedzieć? A no na przykład to, że za zdjęcia odpowiedzialni jesteśmy my. 


  Dobrze się pracuje z kimś kto mówi w tym samym języku co Ty. Chodzi o zajawę. Zarówno osoby odpowiedzialne za Elade jak i bboys, którzy przybyli do Trójmiasta zrealizować z nami zdjęcia, to ludzie pełni zajawy. Z ekipą Sztewite Gang nie znaliśmy się wcześniej. Szybko jednak złapaliśmy dobry vibe i pracowało się przyjemnie. Zawsze pracuje się dobrze, gdy ktoś nie jest oporowy i sam wykazuje inicjatywę. To się ceni. Sztewite w tym czasie gościli swoich kolegów po fachu, bboys z Japonii więc oni także brali udział w projekcie. Niesamowici ludzie, mili, pomocni, a w trakcie trzaskania tanecznych setów... a co ja Wam będę mówił ;)W całym tym projekcie nie chodziło o to, by pokazać tancerzy w akcji (no może raz). W końcu to lookbook. Chodziło o to, by zrobić to autentycznie, zgodnie ze źródłem inspiracji i to jest zajebiste. 
Ciuchy już wleciały na stronę www.elade.pl więc można sobie obczaić. Jeśli chodzi o kolekcję, to wiadomo jest to kwestia gustów. Do mnie to przemawia, bo nie jest nasrane tęczą, nie ma kolorów, których nie lubię (zielony), a są za to te które lubię bardzo. Ja się odnajduję pośród czerni i szarości. Gdy jest to połączone z czerwienią, bordowym czy granatowym - to żyć nie umierać. No chyba, że ktoś lubi tęczę to tutaj jej nie znajdzie. 


Także ten no:

Zdjęcia: @michal502 (ktoś jeszcze stylówki nie poznaje?!)
Ciuchy: Elade Street Wear - kolekcja Creativity
Na zdjęciach: SZTEWITE GANG oraz japońscy przyjaciele
Ogarniał: ja, zulu kuki
Podziękowania: Zatoka Sztuki w Sopocie, za to że są sympatyczni i użyczyli nam przestrzeni do zdjęć. No i dodatkowo tym, którzy chcieli o kolekcji napisać to i owo (patrz niżej)


http://www.theillest.pl/lookbook-elade-kolekcja-creativity/


http://www.yucky.pl/elade-kolekcja-creativity-2015-drop-1/


.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza