50 butów Pharrella - Supercolor Pack by adidas x Pharrell Williams


   Liczba 50 to mocna liczba. Tytułu "50 twarzy Grey'a" nikomu przedstawiać nie trzeba. Ekranizacja tego bestselleru wzbudziła emocje zarówno u tych, którzy czekali na ten film z niecierpliwością, jak i u tych, którzy tak bardzo chcieli mieć go w dupie. Ci pierwsi w wielu wypadkach się bardzo rozczarowali, gdy okazało się, że Grey z ich wyobraźni był zdecydowanie fajniejszy. Natomiast grupa ludzi, którzy na film ten się nie wybrali o tak z zasady, że musi być zjebany, mogli się cieszyć negatywnymi opiniami, rozczarowaniami, ale też zatrzymaniem kogoś na masturbacji w trakcie. Niezależnie ile twarzy Grey'a naliczyliście, ktoś z liczbą pięćdziesiąt zrobił kawał dobrej roboty. Mowa tu o Pharrellu Williamsie i jego kolaboracji z adidasem.

O Pharrellu i jego wyczuciu stylu pisałem już kiedyś (artykuł tu). O adidasie pisałem zarówno w moich przewidywanych trendach na rok 2015 (artykuł tu) jak i o samych działaniach z kultowym modelem Superstar (artykuł tu). Ogólnie to trochę już pisałem. Dziś o jednym, drugim i trzecim, czyli takie 3 w 1.


Pięćdziesiąt kolorów kultowego modelu adidas Superstar. Nie że cholewka w kolorze, paski czy podeszwa. Wszystko! Mocne, monochromatyczne opcje, jakbyś całego buta zanurzył w wiaderku z farbą. Kurde i jest ich aż pięćdziesiąt. Wiadomo wszystko jest kwestią gustów. Ja na przykład średnio lubię żarówiaste kolory i raczej preferuję stonowane opcje oscylujące wokół czerni, bieli i odcieni szarości. Jak już kolory to w jakimś miksie. No ale modą trzeba się bawić! I jakby tak spojrzeć na sposób ubierania się Pharrella to można uznać, że tych kolorów nadal jest za mało. 

Tak czy inaczej adidas Superstar to trochę taki "must have" tego roku. Więc jeśli ktoś przy tej opcji nadal nie znalazł czegoś dla siebie, to ja wymiękam. Z drugiej strony nie zdziwię się, jak znajdzie się wśród fanów Superstarów taki Ash Ketchum butowy i postanowi, że złapie je wszystkie.

Cała kolekcja wjeżdża do sprzedaży 27 marca, czyli w sumie już zaraz.

A Ty jak to oceniasz? Lubisz kolory? Jeśli tak, to który z nich jest Twoim ulubionym?
Poniżej jeszcze więcej zdjęć.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza