2 strony i 2-tones - kolaboracyjne joggery od The Avenue x Turbokolor.


  Gdy przeglądasz portale streetwearowe, to w każdym z nich roi się od artykułów na temat kolekcji kolaboracyjnych między marką X i marką Y. Kiedyś kolaboracje kojarzyły się z ciekawym eksperymentem. Dziś nadal są eksperymentem i nadal ciekawym, tyle że stały się pewnego rodzaju normą. Już nikogo nie dziwi widząc codziennie kolaboracje ziomków z Fairfax. A mimo to zachwyca. Tak samo jak kolaboracje sportowych kolosów jak Nike czy adidas z mniejszymi markami czy artystami.

A jak to jest w Polsce? A no różnie, aczkolwiek raz na jakiś czas pojawi się sztos. Tak właśnie stało się teraz, a efektem współpracy dwóch marek są joggery. Gdy dowiedziałem się, że Turbokolor tworzy coś nowego, innego, jako dedykowany produkt dla sklepu The Avenue nie wiedziałem czego się spodziewać. Joggery to bardzo popularny produkt obecnie i stworzenie czegoś ciekawego, a zarazem nieprzesadzonego nie jest łatwym wyzwaniem. Ekipa Turbokoloru podjęła jednak się tego zadania i....Tak powstały spodnie jogger pants w opcji Two-Tones - czyli dwa kolory tkaniny dobrane w bardzo przemyślany sposób i połączone na wysokości ud. Na początku trochę się obawiałem, że to ryzykowne posuniecie i niekoniecznie może dobrze to wyglądać jak już się spodnie zarzuci na tyłek. Sprawdziłem, myliłem się. I teraz cieszę się, że nie miałem racji.


Wariantów jest 5 i wszystkie dostępne na theavenue.pl
Mi najbardziej siedzą te dwa modele, które widzisz na zdjęciach u góry. To tak jakbym miał wybierać najlepsze po mojemu. Ale jeśli nie trzeba by było wybierać najlepszych to wszystkie mają w sobie coś spoko. Coś świeżego. Jak się pewnie domyślasz Drogi Czytelniku, zdjęcia wykonał @michal502. Jeśli chcesz być na bieżąco z jego twórczością to tutaj masz Instagram konto: 
https://instagram.com/michal502/

I to na tyle w tym artykule.
zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza