10 polskich lookbooków na wiosnę 2015, które warto zobaczyć.

Od kilku dni jest już wiosna_official. 
Większość ogarniaczy obudziła się skutecznie z zimowego snu i zaczęła częstować swoimi najnowszymi kolekcjami. Tak więc Spring/Summer, Wiosna/Lato, SS czy po prostu Wiosna jest już na salonach, sklepach i ekspozycjach.Mam dla Was zestawienie 10 wybranych lookbooków, które według mnie zasługują na uwagę. Dajcie znać, który koncept Wam przypadł najbardziej do gustu.

1. Intruz Clothing x Mr Walczuk "Miranda Warning"
www.intruz.com2. Admirable "Wolf Town"
www.admirable.co 

3. The Hive Clothing 
4. Turbokolor "Craft Keepers"
5. Backyard Cartel "Not one step back"
6. We Peace It ApparelPoczynania damskich marek także śledzę, aczkolwiek nie mówię o nich tu zbytnio. Jeśli zastanawiasz się czemu nie mówię Ci o wygodzie tych produktów, to weź zamknij tą zakładkę. Albo nie! Zostań, bo to w sumie nie głupie, by zaangażować jakąś miłą sympatyczną i raz na jakiś czas pisać coś o damskich rzeczach. Dzięki za pomysł!
Ale wracając do tematu, tak dla wyjątku dwie marki damskie, które lookbookowo zrobiły sztosy. Mowa tu o Femi Pleasure i PLNY Lala.7. Femi Pleasure8. PLNY Lala

A na koniec zostawiłem sobie tych większych, sieciowych, ale mających nadal związek z klimatem. Też w tym roku postarali się i pyknęli coś spoko. Tutaj także dwie marki, Cropp oraz Diverse. W tym drugim wypadku wybrałem to co mi wizualnie podoba się szczególnie czyli kolekcję stworzoną we współpracy z OESU.
9. Cropp
www.cropp.com 
10. Diverse x OESU "Dext"

Podsumowując:
1. Intruz
2. Admirable
3. The Hive Clothing
4. Turbokolor
5. Backyard Cartel
6. We Peace It Apparel
7. Femi Pleasure
8. PLNY Lala
9. Cropp
10. Diverse


10 lookbooków i 10 możliwości - który z nich przypadł Ci do gustu najbardziej?
Możesz w komenatrzu typować. Każdy ponumerowałem, żeby było Ci łatwiej.


.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza