Recenzja polskich jogger pants.

Tekst został przygotowany dla theillest.pl i znajdziesz go tu: artykuł


Ciężko jest znaleźć informację, kto wymyślił spodnie typu jogger pants. Ściągacz przy nogawce to popularne rozwiązanie w spodniach dresowych, ale kto postanowił połączyć to z chinosami czy jeansami? Tego nie wiemy. Z pewnością marką, która spopularyzowała to rozwiązanie oraz opatentowała nazwę "jogger pants" jest Publish Brand (o tym pisałem tu link). Jogger pantsy, joggery czy sneakerpantsy stały się w szybkim czasie tak popularne, że dziś praktycznie każda marka powinna mieć taki produkt, tak samo jak koszulkę z nadrukiem. 
Polskie marki odzieżowe także nie zwalniają tempa i starają się nadążać za obecnie najsilniejszym trendem spodniowym. Dziś prezentuję dla Was pięć par joggerów, pięciu marek odzieżowych, które wnoszą na rynek spory powiew świeżości. Jeśli właśnie szykujesz się do zakupu i ciężko Ci znaleźć coś fajnego, sądzę że ten artykuł zdecydowanie Ci pomoże.

*osoba na zdjęciu (czyli ja) ma 172 cm wzrostu, a produkty są rozmiarów M bądź 32 - w zależności od producenta.


Backyard Cartel

Opinia:
To co wyróżnia spodnie od Backyard Cartel to zdecydowanie mocny materiał. 100% bawełny da się odczuć jakościowo w bardzo dobrze dopasowanych spodniach. Nogawki zwężają się ku dołowi. Poza oryginalnym kamuflażem "Terra Camo" spodnie cechują się dużą ilością szczegółów w postaci skórzanej metki oraz haftów wykonanych w ciemnym kolorze. Mocnym akcentem jest żółty obrandowany guzik.

Cena: 229 PLN
Strona producenta: www.backyardcartel.com
Instagram: @backyardcartel

+ buty wykorzystane przy zdjęciach: Puma Blaze of Glory 'Posy Green'


Arriba Wear

Opinia: 
Głównym motywem przewodnim produktów Arriba Wear są egzotyczne tkaniny Ankara. Tak samo w przypadku spodni, klasyczne kolory są wbogacone o barwne dodatki z Ankary. Dodatkowo poza Ankarą, kieszenie wykonane są z dzianiny w dotsy. Żakardowa metka przy tylnej kieszeni jest jedynym brandingiem zewnętrznym spodni. Jeśli chodzi o krój, są one nieco szersze, aczkolwiek do grupy baggy ich nie zaliczymy. Nogawki wzbogacone są o dodatkowe przeszycia, a całości jeszcze bardziej egzotycznego klimatu dodaje guzik wykonany z łupiny kokosa. Spodnie wykonane 100% z bawełny.

Cena: 219 PLN
Strona producenta: www.arriba-wear.pl
Instagram: @arribawear

+ buty wykorzystane przy zdjęciach: Puma DISC Blaze "Black Leather"


Phenotype 

Opinia: 
Sympatycy kamuflażu zdecydowanie polubią te spodnie. Phenotype pośród klasycznych jednokolorowych spodni, przygotował także model wykorzystujący polski kamuflaż WZ93. Mocny polski akcent na polskim produkcie. Skład spodni to 80% bawełna i 20% poliester. Krój dopasowany z mocnymi ściągaczami u dołu. Wśród detali obrandowany czarny guzik, skórka z tyłu spodni oraz dwie metki żakardowe. Jedna z tyłu spodni, druga natomiast przy lewej kieszeni. 

Cena: 219 PLN
Strona producenta: www.phenotype.pl
Instagram: @instaphenotype

+ buty wykorzystane przy zdjęciach: Puma 
XS-850 BWGH

Elade Wear

Opinia: 
Dla osób, które są miłośnikami jeansu, Elade przygotowało joggery jeansowe. Mocny materiał w ciemnym kolorze Indygo wzbogacony jest o skórzaną metkę z tyłu spodni, oraz małą czerwoną metkę żakardową na tylnej kieszeni. Czerwień mimo śladowej ilości jest tutaj mocnym akcentem. Dodatkowo spodnie wzbogacone o bordowy obrandowany guzik. Krój spodni jest lekko luźniejszy, aczkolwiek też nie są przesadnie luźne. Nogawka zwęża się ku dołowi. Skład spodni - 100% bawełna. 

Cena: 169 PLN
Strona producenta: www.elade.pl
Instagram: @eladewear 

+ buty wykorzystane przy zdjęciach: Puma Blaze of Glory 'Posy Green'Diamante Wear

Opinia: 
Diamante Wear przygotowało mocną ofertę spodniową dla ludzi aktywnych. Świadczy o tym spora ilość stretchu w nich wykorzystana. Kolor spranego czarnego jeansu prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Spodnie obrandowane są na tylnej kieszonce. Górna część spodni pozbawiona jest szlufek. Zamiast nich mamy gumę w pasie oraz sznureczki. 

Cena: 179 PLN
Strona producenta: www.diamante-wear.com
Instagram: @diamantewear

+ buty wykorzystane przy zdjęciach: Puma XS-850 BWGH
Zdjęcia: Michal502
Tekst: zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza