Publish Brand x PHANTACi - Reflective Shark Camo Jogger Pants
   Gdy pada hasło kamuflażu, jako motywu przewodniego jakiegoś produtku/kolekcji, to zawsze są podzielone zdania. Jedni nie lubią, drudzy uważają, że ten już wyczerpany, a trzeci... czekają na kolejne sztosy z militarnym charakterem w roli głównej. Ja należę do tej trzeciej grupy.

O marce Publish Brand pisałem już kiedyś tu:
http://www.zulukuki.com/2014/07/moda-dla-powodzian-w-opcji-instant.html

  Według mnie (i pewnie nie tylko) Publish jest najszybciej rozwijającą się marką casualową, która do klasycznych "czystych" rozwiązań otwiera okno przyszłości, wprowadzając tym samym odpowiednią ilość świeżości. No i rzeczywiście to co robią jest świeże.
  Idealnym dowodem na to, że Publish nie zwalnia tempa, jest kolaboracja z tajwańskim sklepem PHANTACi. Szczerze wcześniej ich nie znałem i teraz żałuję, że będąc w Tajpej, nie odwiedziłem ich sklepu. No dobra, ale tu nie o tym. Jak nie trudno się domyśleć produktem kolaboracyjnym są spodnie. Marki w produkcie tym, połączyły motyw kamuflażu (tutaj tiger shark camo) z modnymi obecnie rozwiązaniami technicznymi w postaci wykorzystania nadruków reflective.

  Lubie ciekawe rozwiązania, a to połączenie przemawia do mnie bardzo. Ma to jednak swoje minusy. Dostępność produktu jedynie w sklepach PHANTACi oraz na ich stronie: www.phantacico.com

Ale dobrze wiedzieć, że takie wynalazki powstają!

Poniżej lookbook.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza