502xZK: Diamante Wear - Basic14.02 to dzień wyjątkowy. Mężczyźni klasycznie wybierają się do kwiaciarni kupić dla swoich kobiet kwiaty, a kobiety klasycznie czekają aż takie kwiaty dostaną. Korzystając z rozwiązań klasycznych wraz z Michałem502 wybraliśmy się do Rewy, by zrealizować sesję dla kolekcji "Basic", marki Diamante Wear. Sobota to sobota, niezależnie od święta jakie przypada w ten dzień, jego priorytet schodzi na plan drugi. Na pierwszym miejscu podium realizacja zdjęć. Poza tym, gdybym przyniósł Patrycji kwiaty to nie wiedziałbym jak jej je dać, a Ona pewnie wybuchłaby śmiechem. 

Wróćmy do zdjęć. Rewa - piękne nadmorskie miasteczko, które według naszych przypuszczeń po sezonie jest martwe. Niestety dzień zakochanych jest trochę jak najcieplejszy dzień w roku i wszędzie tych ludków jest sporo. W sumie im się nie dziwie, świetne miejsce na spacery. Jeszcze lepsze na zdjęcia. Tego dnia na pulpicie kolekcja "basic" oraz nowe propozycje joggerowe. 

Wśród produktów basic znajdziemy dwa rodzaje bluz, w dwóch kolorystykach - czarny oraz szary melanż. Jedynym elementem brandingu są tutaj metki żakardowe. Opcja przygotowana specjalnie dla tych, którzy lubują się w klasycznych rozwiązaniach. Jeśli chodzi o joggery to tutaj sporo ciekawych nowości. Dwa modele "marmurowego" jeansu - sprany czarny oraz niebieski. Poniżej efekty naszej pracy.

Śledź Diamante Wear na Instagramie: @diamantewear
Śledź Michal502 na Instagramie: @michal502

.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza