Ikony streetwearu złożone z klocków LEGO.   Nie wiem ile klocki LEGO znaczą w świecie współczesnych dzieci, ale wiem że w moich czasach to był istny szał. Może nie u wszystkich, ale u mnie maksymalnie. Miało to swoje plusy i minusy. Plusem było to, że moi rodzice nie musieli się bardzo gimnastykować, by kupić mi jakiś prezent. Bez rozgrzewki mogli zakupić klocki, a ja jak kulturysta odżywki, przyjmowałem każdą możliwą ilość LEGO. To z tych plusów. Minusem, było to że wszystkie swoje oszczędności także przeznaczałem na  klocki. Choć jak teraz się zastanawiam to nie wiem czy to taki minus. Na co miałem wydawać mając 8 lat? Odkładać na mieszkanie? Wraz z wiekiem i przeprowadzkami, moja ogromna kolekcja, gdzieś się zapodziała, a ja się nią nie interesowałem. Mam nadzieję jednak, że dzisiaj dzieciaki także tworzą swoją rzeczywistość składając te magiczne, a zaraz banalne elementy, ze sobą.

Adly Syairi Ramly co prawda dzieckiem już nie jest, ale zamiłowanie do LEGO u niego pozostało. Na podstawie klocków LEGO podjął się próby odtworzenia wizerunku ikon streetwearu. Jak mu to wyszło? Przekonajcie się sami.Eddie Cruz i James Bond -  UndefeatedShepard Fairey - OBEY


Shawn Stussy - Stussy


Ruslan Karablin - SSUR/SSUR PLUS/CAVIAR CARTEL


NIGO - A Bathing Ape (BAPE)


MEGA i Alfred De Tagle - Black Scale


Kevin Poon i Edison Chen - JUICE


James Jebbia - Supreme


Hiroshi Fujiwara - fragment design


Hardy Blechman - maharishi


Erik Brunetti - FUCT


Shinsuke Takizawa - NEIGHBORHOOD


Te powyżej można znaleźć publikowane na kilku portalach. Te poniżej to inne warte uwagi postaci, które Adly opublikował na swoim Instagramie (@adlysyairi).


Ronnie Fieg - KITH


Jeff Stample - StapleBobby Hundreds - The Hundreds


A która postać podoba Ci się najbardziej? A może uważasz, że kogoś tu brakuje? Jeśli tak, to kogo? ;)

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza