Intensywne lwie życie!

Zdecydowanie.
Ostatni tydzień szczególnie mocny.
W niedzielę wypuściliśmy w świat kolaborację "Two Tribes" z marką Arriba Wear. Nasz projekt przyjął się tak dobrze, że po 3 dniach zostały już ostatnie sztuki pierwszego rzutu. Dla tych, którzy nie załapali się na swój rozmiar za pierwszym razem informujemy, że w środę na stronie sklepu Arriby pojawi się druga i ostatnia seria. Wypuściliśmy to na dwie części, by móc szybciej je dla Was mieć. Jaramy się ogromnie tym, jak nasz wspólny projekt się przyjął. Druga seria to jedynie 30 sztuk. Więcej nie będzie. Unikalnością tej kolaboracji, po za połączeniem sił, jest bardzo ograniczona ilość afrykańskich tkanin, których użyliśmy w tym projekcie.

Przegląd prasy streetwearowej:

THE ILLEST:
http://www.theillest.pl/lookbook-arriba-wear-x-social-animalz-two-tribes-video/

YUCKY.PL:
http://www.yucky.pl/arriba-x-social-animalz-two-tribes-lookbook/

SHC.PL:
http://swaggerhypeclub.com/portal/2014/12/two-tribes-collaboration/

Streetwear w Polsce:
https://www.facebook.com/streetwearpl/posts/791678754212169Dziś jest 12.12.2014.
Imieniny miesiąca, ale także dla nas ta data jest bardzo ważna.
Rok temu, tego samego dnia odbyć się miała moja impreza urodzinowa, podczas to której chciałem ogłosić światu w fajny sposób, że projekt Social Animalz się narodził. Ze względu na mój wyjazd na Tajwan, imprezę musiałem odwołać, więc tego dnia uruchomiliśmy wszystkie społecznościówki wraz z limitowaną ilością tomików moich wierszy. 

Minął rok.
Dziś w ramach urodzin urodzin wypuszczamy w sieć naszą oficjalną stronę internetową pod adresem


Wydarzenia tego w żaden oficjalny sposób dziś nie celebrujemy. 
Celebrujemy za to 27 grudnia w sopockiej Zatoce Sztuki, gdzie serdecznie Was zapraszam!Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1579319385629333

Opis:
TRIBE 展示会 
Social Animalz ma już rok! Lew powoli rośnie!Z racji celebrowania pierwszych urodzin projektu, chcielibyśmy zaprosić wszystkich na wernisaż. Czemu wernisaż, a nie prezentacja najnowszej kolekcji bądź impreza w klubie? Bo to właśnie artyści są sensem całego projektu oraz marki odzieżowej. W ramach tego wydarzenia swoje prace zaprezentują ludzie ściśle związani z projektem. Płótno, fotografia, tatuaż czy streetwear to jedynie część elementów składowych naszego wydarzenia.TRIBE 展示会 (Exhibition) to idealny moment, by spotkać się z twórcami projektu oraz wszelkimi artystami od malarzy i grafików, przez muzyków, raperów, DJ's, tancerzy, aktywistów kulturowych i wielu wielu innych ludzi, którzy swojej pasji oddają 100% serca.

Czym jest projekt Social Animalz?
"Sztuka oparta o obserwację społeczeństwa, wyrażana w różnych formach, pomiędzy którymi znajduje się także streetwear jako nieodłączna część kultury ulicznej.
Jesteśmy zwierzętami społecznymi - idąc słowami Arystotelesa docieramy do czasów obecnych i nas ludzi na pograniczu natury, instynktów i emocji, a technologii, rozwiniętego społeczeństwa i ról społecznych po drugiej stronie."
Zulu Kuki

TRIBE 展示会 (Exhibition) - 1st Anniversary of Social Animalz
Miejsce: Zatoka Sztuki | Sopot
Data: 27.12.2014
Start: 19:00
Wstęp: Wolny
Cała wystawa potrwa od 27.12.2014 do 8.01.2015.

Swoje prace zaprezentują m.in.
- Rose
- Kuba Feldzensztajn
- Michal502
- Gabriela Mamica
- Joanna Rolecka
- Łukasz Zglenicki

O dobrą atmosferę i oprawę muzyczną zadba DJ Ms

Czym jest projekt Social Animalz?"Sztuka oparta o obserwację społeczeństwa, wyrażana w różnych formach, pomiędzy którymi znajduje się także streetwear jako nieodłączna część kultury ulicznej. Jesteśmy zwierzętami społecznymi - idąc słowami Arystotelesa docieramy do czasów obecnych i nas ludzi na pograniczu natury, instynktów i emocji, a technologii, rozwiniętego społeczeństwa i ról społecznych po drugiej stronie."Zulu Kuki
TRIBE 展示会 (Exhibition) - 1st Anniversary of Social AnimalzMiejsce: Zatoka Sztuki | SopotData: 27.12.2014Start: 19:00Wstęp: WolnyCała wystawa potrwa od 27.12.2014 do 8.01.2015.
Swoje prace zaprezentują m.in.- Rose- Kuba Feldzensztajn- Michal502- Gabriela Mamica- Joanna Rolecka- Łukasz Zglenicki
O dobrą atmosferę i oprawę muzyczną zadba DJ Ms

Takie wieści ze świata Social Animalz.

Chcesz wiedzieć więcej:
http://instagram.com/socialanimalz

https://www.facebook.com/WeAreSocialAnimalz

http://socialanimalz.tumblr.com

#socialanimalz

Join the Tribe.
.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza