Dwóch plemion moc! | Social Animalz x Arriba Wear

Nie minął rok, a my zrobiliśmy to!
Polski rynek streetwearowy się rozwija. Jedni mają pomysł na siebie, drudzy hmm... prawie.
Arriba Wear jest marką, która może milczeć, a ich produkt i tak będzie mówił dokładnie w tym samym języku co ja. Jakoś tak jest. Jedni mają vibe dla pewnych ludzi, drudzy dla innych. Arriba ma mój.
Jak się okazuję, za produktem, który bardzo trafia w moje gusta, stoją ludzie którzy mają podobną wrażliwość estetyczną. Pogadaliśmy. Nie trwało to długo, bo jak się okazuję wspólnie czujemy swój vibe. W taki oto sposób powstał limitowany produkt, jakim są spodnie typu jogger pants.
Czarny kolor jak nasze poczucie humoru to najlepsze rozwiązanie. Czerń przebijają afrykańskie tkaniny, w agresywnym czerwonym kolorze. Detale to potęga. Ostatnim jest guzik z łupiny kokosa, jako kropka nad "i".

Podobny vibe i podobne poszukiwanie siebie pośród kontrastów. Stąd afrykańskie tkaniny, w zimowym klimacie Europy. Nie mogliśmy wybrać inaczej.

Nawet jak nie napiszę kto zrobił zdjęcia to będziecie to wiedzieć.
Michal502/ #502photo wiadomo.

A jak to nam wyszło oceńcie sami. :)
Poniżej wideo, lookbook oraz informacja prasowa.

.zulu kuki


"Arriba odnajduje się w podróży.
Przemierzając kontynenty, poznając kultury i kolekcjonując doświadczenia spotkaliśmy na swej drodze wyjątkowe plemię. Social Animalz. Wysoce aktywne społecznie, pełne pasji ,zaangażowania i wrażliwości artystycznej, która jest nam bliska.
Razem postanowiliśmy opowiedzieć wspólną historię...
Opowieść pisaną wyjątkowym limitowanym produktem i towarzyszącej mu oprawie zaklętej w migawce aparatu...
Wspólnie komponujemy pieśń o indywidualizmie, nonkonformizmie i poczuciu wyjątkowości.
Nutami ARRIBY są unikalne etniczne tkaniny przywiezione z okołorównikowej Afryki. SOCIAL ANIMALZ dopełnia utwór akordami zdjęć, ujęciami video i wulkanem kreatywności całego tworzącego je plemienia..."

Arriba Wear oraz Social Animalz łączą siły, by przedstawić Wam wyjątkowy produkt. Jakiś czas temu Arriba wprowadziła na rynek spodnie typu jogger pants, wykończone unikalnymi tkaninami prosto z Afryki. W wyniku burzy pomysłów powstał unikalny model dedykowany Social Animalz. Czarne joggery w tym przypadku wykończone są czerwonymi tkaninami, nadającymi agresywnego charakteru produktowi. Połączenie to jest klasycznych rozwiązaniem charakteryzującym Social Animalz. Lookbook wykonany został z myślą o ulokowaniu produktu pomiędzy kontrasty między afrykańskim pochodzeniem tkanin, a mroźny klimat naszego kraju. Za zdjęcia odpowiedzialny jest @Michal502.

Produkt w bardzo limitowanej ilości dostępny będzie na stronie http://Arriba-wear.pl oraz w wybranych polskich sklepach streetwearowych.

Bądź na bieżąco:
https://www.facebook.com/WeAreSocialAnimalz


https://www.facebook.com/ArribaWear
page1image128160 komentarze:

Publikowanie komentarza