Tworzę. Dołącz.


Projekty! Projekty! Projekty!
Jedni je kochają, inni nienawidzą (pozdro studenty!).
Od jakiegoś czasu działam pod szyldem własnego projektu, jakim jest Social Animalz. Projekt artystyczny oraz mały label streetwearowy, dzięki któremu ja i ludzie mi podobni, możemy wspólnie wyrażać się twórczo i puszczać to w świat w postaci zdjęć, filmów, ubrań, muzyki, rysunków, wrzut i wszelkich innych form. Trzymając się hasła "Observation x People" już prawie rok egzystujemy razem i mamy się całkiem nieźle. W sumie to jest zajebiście.

Tym razem pomiędzy wszystkimi projektami, które realizujemy, tworzę jeden, do którego chcę zaprosić właśnie Ciebie! To nie żart, a poważna akcja. Wchodzisz w to?

Social Animalz powstało z dedykacją dla społeczności twórczej. Niekoniecznie każdy musi być artystą, ale jeśli przez swoje życie idziesz według własnego pomysłu, ceniąc sobie indywidualizm swojej osoby, to witaj na pokładzie. Jest nas więcej.
I właśnie więcej nas chcę pokazać!

Jeśli chcesz być częścią tego projektu wystarczy, że:
1. Nagrasz krótkie wideo, w którym to powiesz czym się zajmujesz bądź interesujesz (po angielsku), a następnie powiesz "Join the tribe".
np. "Dancer. Join the Tribe" czy "Designer. Join the Tribe", itp.
2. Dodatkowo możesz też nagrać kilkunastosekundowe wideo prezentujące Twoją zajawkę!
3. Następnie film ten (bądź filmy) wyślij na mój adres emailowy thesocialanimalz@gmail.com
4. Ja to kompletuję i tworzę coś naprawdę niesamowitego!

Po co to? Z szacunku do każdego, kto od życia oczekuje czegoś więcej ;)
Observation x People.

Termin nadsyłania to 1.12.2014
Update! Otrzymałem już kilkadziesiąt filmów od Was, jaram się niemiłosiernie, ale wiem że dużo osób chce jeszcze dosłać, a boi się, że to termin ostateczny i później będzie już za późno. Tak więc! Przedłużamy to jeszcze o tydzień, byście mogli na spokojnie podesłać swój materiał i wziąć udział w moim nowym projekcie!
Termin nadsyłania to 7.12.2014

Całość pojawi się na naszym kanale YouTube, oraz będzie emitowane podczas naszej imprezy urodzinowej w grudniu, na którą także Cię zapraszam! Więcej szczegółów znajdziesz tu: link do wydarzenia.

Działamy razem?
Join the Tribe!

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza