1st Tattoo - Dlaczego wilk?

Na pewno nie dlatego, że samiec wilka to inaczej basior, a ja lubię, gdy na głośnikach trzaska mi mocny bass ;)

Powodów jest sporo. Jedne są bardziej osobiste i poważne, drugie mniej. Oto dosłownie kilka zdań dla tych, którzy chcieliby wiedzieć, co mną kierowało.

Często mówi się, że na starość będziesz żałował tego, że się oszpeciłeś. Hmmm, wydaje mi się, że na starość i tak nie jest się pięknym. Będąc sędziwym i schorowanym, ostatnią rzeczą, jakiej będę żałował, to tatuaż przypominający mi moją młodość. 

Prawie każdy z nas ma zwierzę, z którym jest się w stanie utożsamić. Kot, pies, niedźwiedź, orzeł itp. No cóż, wilk raczej nie należy do najbardziej wyszukanych i praktycznie co trzecia osoba wybiera to właśnie zwierzę jako odbicie swojego charakteru. Ale mniej już decyduje się na wydzierganie go na swoim „płótnie”. 

Tatuaż powinien być przede wszystkim przemyślany, aby nosząc go przez resztę życia nie żałować swojej decyzji.

Dla mnie wilk jest przede wszystkim odbiciem równowagi, którą uczę się obecnie osiągać. Postrzegany odmiennie w wielu kulturach, posiada w sobie dużo cech pozytywnych jak i negatywnych.


Przepływa przez niego cała gama różnie zabarwionych cech. FLOW, tak ważne dla mnie w tańcu jak i w psychologii motywacji, która się interesuje, to przecież nic innego jak wilk (w języku angielskim) czytany od tyłu ;)

Wilk, jego gatunki, zwyczaje i zachowanie, są moją największą taneczną inspiracją. Utożsamiam się z nim na tyle, że śmiało mogę go nazwać moim tanecznym charakterem. 

 
Wilk jest motywem przewodnim płyty mojego ulubionego polskiego wykonawcy – Bisza. Autora kosmicznie świeżych, inspirujących i dających mocy tekstów.

Dzięki tej płycie zacząłem przygodę swojego życia, która trwa do teraz, a kawałki B.O.K co dzień śmigają na moich głośnikach. 


Specjalne podziękowania kieruję do Łukasza Zglenickiego z „Cykada Tattoo”! Wykonał kawał dobrej roboty, z której jestem mega zadowolony! Wielki szacunek za swoją osobowość oraz nietuzinkowy talent


Fot. Zulu Kuki

DeNy ;)

0 komentarze:

Publikowanie komentarza