Social Animalz: 観測 x 社会 (Base) & SKETCH

  Social Animalz z każdym kolejnym dniem stawia coraz większe kroki. Jaram się, że jest zainteresowanie naszym projektem/marką. Kilka osób mi zarzuciło, że produkujemy za wolno, mamy za małą ofertę i "dobrze by było, jakbyście pokazali coś nowego". Hmm... nie? Fakt bardzo ograniczonej ilości produktów oraz niewielkiej kolekcji nie jest spowodowany brakiem możliwości produkcyjnych, czy brakiem pomysłów. Jedno i drugie ma się aż za dobrze. Wszystko to kwestia podejścia. Nie sprzedajemy ładnego "ciuszka". Nasza marka to ludzie i podejście do życia, dlatego chcemy, by nasz odbiorca/klient, był w pełni świadomy swego wyboru, a ostatecznie zakupu.

W parze z produktem idzie nasza wizja i chęć przedstawienia jej jak tylko się da.

観測 x 社会 (base logo Tee)
Pierwszy z projektów, który jak jest od początku, tak zostanie do końca z nami to klasyczna koszulka base logo. Szyta w Polsce, do noszenia wszędzie.
Cena: 99 PLNSKETCH Tee
Druga propozycja to szkic. Z jednej strony kolorystyczny minimalizm beżowej grafiki na białej koszulce. Z drugiej zaś dużo bardziej agresywna grafika, niż podstawowe logo. Główny zamysł to połączenie właśnie dwóch sprzecznych cech. Graficzny oksymoron. Koszulka także szyta w Polsce. Już przemierza różne zakątki świata.
Cena: 99 PLNJeśli to czujesz, to zamówić możesz przez:
E-mail: thesocialanimalz@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/WeAreSocialAnimalz

Na zdjęciach:
J.Rolecka, Zulu Kuki

Zdjęcia:
Michal502

Film i montaż:
Zulu Kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza