Robi się dziko! Incase Action Camera Collection

O tak!
Jakoś w ostatni weekend wspinając się na dach magazynu, myślałem o tym że przydałby mi się jakiś plecak, który mógłbym mieć na sobie w trakcie różnych tego typu akcji, gdy wspinam się, wchodzę gdzieś gdzie nie do końca wolno, lub po prostu wychodzę na akcję działać. Potrzebny jest mi typowo techniczny plecak, w który zmieściłbym lustrzankę, jakąś kamerę GoPro bądź podobny sprzęt, oraz ewentualnie drugi obiektyw lub jakąś Montanę, co by pozostawić po sobie jakiegoś kutasa narysowanego na wysokości... no dobra jakiś podpis, coś. Jedną ze złotych zasad, które wyznaje w życiu jest to, że świat odpowiada na naszą energię. Nasze myśli to także swoista energia, więc jeśli myśli się o czymś bardzo intensywnie, prędzej czy później pojawia się to w naszym życiu. Może dlatego moje jest takie udane ;) Tak czy inaczej wczoraj premierę ujrzał nowy produkt marki Incase. To jest właśnie ta odpowiedź ze świata!

Pakiet o nazwie Action Camera Collection to zestaw dla tych, którzy żyją trochę aktywniej niż aktywnie i lubią przy sobie mieć niezbędne sprzęty do rejestrowania najpiękniejszych momentów życia.
W skład kolekcji wchodzi plecak Pro Pack, torba na ramię Sling Pack, Mono i Dual Kit dla ochrony i uporządkowania sprzętów typu GoPro, oraz silikonowe pokrowce na GoPro. Łącznie kolekcję tworzy 13 produktów. Dodatkowo nadmienię, że cały pakiet został stworzony z dedykacją dla Ken Blocka.
Dla mnie to typowo dziki zestaw! Idealny na podróże, czy akcje jak ta

lub talub inne, a że mam takich w planie sporo to... sami wiecie ;)

Tak więc nie pozostało nic jak czekać, aż cała kolekcja pojawi się na stronie producenta (strona), a produkt będzie dostępny w Polsce. A wierzę, że będzie!

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza