Do Norwegii... Gotowi... Start!

Dwa dni temu pisałem o tym, że wraz z Emilem wybieramy się do Norwegii. Jedziemy tam spełniać marzenia, kroczyć ścieżkami wyznaczonymi przez Matkę Naturę i oddychać powietrzem norweskich fiordów. Poza podstawowymi rzeczami, jak śpiwory czy namiot, biorę kilka innych rzeczy, niezbędników tejże podróży. Oto mały essential.

Są tu rzeczy, bez których nie wyobrażam sobie tej podróży, oraz rzeczy nowe, które wpadły mi i są tak spoko, że z miejsca zadecydowały o udziale w tym projekcie.
Z rzeczy nowych są to między innymi joggery marki Elade oraz Diamante Wear. Jakiś czas temu, piszałem artykuł o małej dostępności tego typu spodni na polskim rynku. Obie marki idealnie odpowiedziały na obecne potrzeby konsumentów. Ja się jaram!Aparat analogowy Praktica. Ukradłem go Patrycji, przed jej wylotem. Teraz czas się nim pobawić!Action Camera GoPro Hero 3+. Sprzęt niezbędny na tą wyprawę. Do tego dwie baterie zapasowe i inne akcesoria, które ułatwią rejestrowanie niesamowitych widoków, no i jak sama kamera na to wskazuje... filmów akcji :)


A teraz kilka rzeczy z serii niezbędniki z mojej szafy.
Ulubione skarpetki Ugly Socks i Carhartt. Szczególnie Ugly tutaj wygrywają. Jedno to to, że ładnie wyglądają. Bardziej jednak przekonuje mnie w nich praktyczne zastosowanie. Są po prostu ciepłe. A wydaje mi się, że skandynawskie noce potrafią być mroźne.


Sweter. Nie jest to jednak zwykły sweter. Wręcz przeciwnie. Uszyty został przez moją mamę i poza praktycznym zastosowaniem i wizualną zajebistością, ma dla mnie ogromną wartość sentymentalną. Taki trochę artefakt.


Poza tym nie może zabraknąć też ciuchów spod własnego szyldu, czyli Social Animalz. Na pierwszym zdjęciu, essentialowym, jedna z koszulek ma zasłoniętą grafikę. Jest to jedna z naszych nowych propozycji dla Was, której premierę niebawem będziecie mogli dostrzec w naszych kanałach społecznościowych (facebook/instagram). 

Jeszcze raz wrzucam zdjęcie i całą rozpiskę.


1. Social Animalz Base Logo Tee
2. Ransom Field Lite
3. Skary: 2x UGLY Socks, 1x Carhartt 
4. Ransom Boots
5. GoPro Team Tee
6. Praktica + Kodak 36
7. Social Animalz - nowa kolekcja/ niespodzianka/ takie tam
8. Canon 600D
9. G-Shock x Undefeated
10. Elade Jogger Pants
11. Zwykły długopis i zwykły notesik
12. Elastyczny komin na szyję - produkcja domowa
13. Sweter od mamy
14. Zestaw GoPro Hero 3+
15. Stussy Botle
16. Social Animalz Beanie
17. Belay Custom
18. Kot na sznurku - pamiątka z podróży do Barcelony, moich przyjaciół, Kacpra i Zosi
19. Calvin Klein Underwear
20. iPhone 4
21. Incase 5400 Power Bank
22. Rękawiczki

Tak się mają najważniejsze elementy mojego zestawy wyjazdowego. Wiadomo jakaś bluza, jakaś kurteczka i sprawy podobne też się znajdują w nim, no ale.... nie starczyło mi podłogi na zdjęcie.

To jest ostatni wpis przed moim wylotem. Biorę tyle różnych baterii, bo dostęp do prądu jak i internetu zostaje odcięty przez naturę.
Sprawdźcie mój facebook w poniedziałek. On powie Wam czy żyję ;)

Ahoj przygodo!
.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza