A mnie kręci...
Powiedziałbym, że kręcenie, ale kręcić to można korbą lub miłą koleżankę z ładnym uśmiechem.
Więc jeśli chodzi o mnie to, to co sprawia, że tracę zmysły i zapominam o całym świecie, to realizacja materiałów wideo. Czyli klipy, filmiki, trailery, teasery, re-capy, zajawki, czy jakkolwiek nazwiecie to, co później oglądacie na YouTube.

Zaczęło się to kilka lat temu, gdy zaczął interesować mnie taniec, a clown walk był na tyle niszowy, że jedyna opcja, by z kimś pogadać o tym stylu, to forum internetowe. Wtedy kręciło się filmiki, pokazywało swoje umiejętności w takiej formie. Później ja i kilka osób szukaliśmy opcji, by zacząć organizować jakieś eventy, contesty czy coś. My szliśmy w tą stronę i prowadzenie zajęć, warsztatów. Kilka osób zatrzymało się na tych filmikach. Nie ma tu lepszych i gorszych. Pamiętam, że był taki motyw, gdy wszyscy szukali pomysłów, by nasze filmy były ciekawsze. Pościg za pomysłami sprawił, że wiele osób złapało dobrego skilla i poszło z tym dalej. Deys, Ifka z Veinitive i kilka innych postaci.

Ja przez jakiś czas nie tworzyłem, albo działałem coś na szybko. Miałem dużo innych tematów, priorytetów i chyba potrzebę odświeżyć trochę ten swój baniak. Ale mam ambicję, by tworzyć coraz więcej, dzięki czemu może coraz lepiej. I w tym miejscu przepraszam, za zdjęcie. Ale tak to już jest, że cycki działają na Was jak magnes ;)

Poniżej kilka ostatnich produkcji. Co jakiś czas będę tu robił takie zestawienie ostatnich produkcji.

A Ciebie co kręci? ;)
.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza