Ogólnie to lecimy tutej! I dalej w sumie też!


   Gdy jesteśmy mali, nasza wyobraźnia jest pobudzana do maksimum, byśmy wierzyli w magię, pozytywne zakończenia, które przychodzą po kryzysowej sytuacji i w to, że wszystko jest możliwe. Później robimy się coraz starsi i ten sam schemat też w jakiś sposób przewija się w filmach. Nasi ulubieni muzycy śpiewają o tym, że trzeba w siebie wierzyć i jakoś robi nam się lepiej, mamy motywację do działania. Często kończy się ona z zakończeniem utworu, sprawdzeniem planu zajęć na nadchodzący tydzień, nieopłaconymi rachunkami i myślą o wstawaniu rano by ruszyć w bój z systemem szkolnictwa lub pracodawcą. Tak jesteśmy uczeni. Z jeden strony dostajemy życie jako bajkę, z drugiej jako horror. Pozornie. Wszystko zależy bardziej nie od tego co oglądamy, a jak oglądamy. Jeśli chodzi o moją rodzinę, to przeważnie rodzice pojawiali się na dwóch biegunach. Mama, która pozwalała na wiele dając do świadomości, że moje czyny to moje konsekwencje i ojciec, który radził. W efekcie końcowym wyszedł buntownik na rady, który wybrał wygodniejszą opcję swobody, ze świadomością, że jeśli schrzanię, to mój problem. Ten system pozwolił mi być najlepszym widzem w życiowym kinie, a filmy to głównie kino akcji, w połączeniu z mocną komedią i lekkim zabarwieniem romantycznym. Ten sam system wytworzył niesamowitą potrzebę realizacji siebie, spełniania swoich marzeń, oraz wytworzył ogromny głód na emocje w życiu. Bo to dzięki nim chwile otrzymują status niezapomnianych.

Dzisiaj wraz z moimi przyjaciółmi Denym, Michal502 oraz moją Patrycją wybraliśmy się na teren gdańskiej PGE Areny, gdzie znajduje się dźwig umożliwiający oddanie skoku na bungee. Jakiś czas z Denym uznaliśmy, że w taki właśnie sposób zakończymy wakacje.

Nigdy wcześniej nie skakałem, a znajdowało się to na mojej liście marzeń. Dziś zajarany spokojnie mogę odhaczyć to zadanie. Bungee Jumping Gdańsk to idealna opcja, by pokonać swoje słabości, bądź po prostu dostarczyć sobie mocną dawkę adrenaliny. Dla mnie to kolejny krok na drodze szczęśliwego człowieka.

Zdjęcia: Michal502
Skakane: Zulu ja oraz DeNy
Miejsce: Bungee Jumping Gdańsk
Stresowała się: Patrycja Gacka
.zulu kuki
 
0 komentarze:

Publikowanie komentarza